Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sokára szülök, kezdek...

Nem sokára szülök, kezdek aggódni hogy nem fogom tudni ellátni. El lehet felejteni amit 7-éve megtanúltam?

Figyelt kérdés

Van már egy 7-évesem akkor anyukám házában laktunk,mindent ő mutatott meg. Most nem lessz segitségem! Elfelejtettem vajon amit tanúltam?

Nagyon tartom tőle pl. Amikor megfürdeted ,megeteted és ő hosszú sirásba kezd.... :(



2014. dec. 14. 11:08
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet elfelejteni, köztem és az öcsém között 12 év van, és előjön belőled az anyai ösztön ne aggódj :)
2014. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De el lehet felejteni,pláne mikor csak sir a baba és le blokkolsz.de az anyaiösztönöd sugni fogja mikor mit tegyél.gyors és könnyű szülést kivánok,ès jó babázàst!
2014. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem januárban lesz nyolc éves a lányom, és februárban jön az új baba, és pont a napokban lettek hasonló gondolataim.

Hogyan is kell ellátni a köldökcsonkot? Mikorra fogom érteni a sírását?

De aztán úgy döntöttem, hogy kár ezeken aggódnom, majd élesben úgyis más lesz, és tudni fogom, mit kell tennem, hiszen egyszer már tudtam.

2014. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)

Anno 19-éves voltam,és sikeresen eljutottunk idáig.

Tény!! Volt hogy a babával együtt sirtam.De mire beértem vele taxival az ügyeletre,(nem tudtam miért sir) ELALUDT. :)

2014. dec. 15. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
De igen el lehet felejteni! :-) Nekem csak 3,5 év van a lányaim között, de a kicsi első fürdetése olyan volt, mint egy paródia. Nem tudtam normálisan fogni, haját elfelejtettem megmosni, popsikrémmel fürdettem, ja, és ott ugrált a 3 éves a kád mellett az ágyon, amiben ettől hullámzott a víz rá a kicsire. Azóta a földön van a kád, és belejöttem mindenbe! Nyugi, erősek az anyai ösztönök! Mikorra várjátok a babát?
2015. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!