Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen problémamentes baba....

Teljesen problémamentes baba. Ez a babán van a szülőn múlik?

Figyelt kérdés
Problémamentesen azt értem, hogy átalussza az éjszakát különösebb altatási ceremónia nélkül, nagyon ritkán sír, új ételeket is habzsolja, örömmel eszik. A járókában akár egy órát is elvan a játékaival, nem igényli non-stop a társaságot.
2014. dec. 15. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettőn
2014. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%

szerintem a szülőkön múlik.

mivel úgy születnek meg, hogy nincsenek szokásaik, mindenre a szülő tanítja őket.

max a hasfájás ellenit kell neki adni, mert pukizni nem tudnak :)

2014. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettőn
2014. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
70% gyerek, 30% szülő.
2014. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Gyerek függő. Még a szülők sem sokat tudnak beleszólni, milyen is lesz a kicsi ebből a szempontból, mert éppen hasonlatos lehet valamelyik nagyira, testvérre, sógorra, stb.
2014. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem van minden babának egy alaptermészete (genetikailag örökölt) és ebből a szülő vagy jót hoz ki vagy rosszat. Az a legnagyobb baj hogy mindenki méregeti a saját gyerekét a másikhoz. Pedig csak figyelni kéne a saját babáját, az igényeit és lazábban venni az akadályokat. Én egyhez ragaszkodtam az elején, hogy 7-8-kor ágyban legyen és aludjon a kislányom, voltak nehezebb időszakok amikor 1-2 órába is beletelt az altatás, de megérte, ma már nyűgösködik ha esetleg nem érünk haza időben valahonnan. Az elején én is sokat stresszeztem, ma már csak az anyai ösztönömre hallgatok és magasról tojok mások véleményére. Nekem egy (majdnem)mindig mosolygós, jó kedvű, társaságszerető kislányom van, nem tiltom feleslegesen, de vannak dolgok amiket nem szabad. Mindig ott vagyok ha baj van, de nem ugrálok minden nyekkenésre. Biztos vagyok benne hogy lesznek még nehezebb időszakok, de megoldjuk.
2014. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
6-os vagyok még annyit akartam írni, hogy a kezdet nálunk is nagyon nehéz volt. Hasfájás, nem alvás, éjszakákon át tartó sírás és hasonlók.
2014. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Csak a babán múlik. Ha már gyerekekről beszélnénk, akkor azt mondanám tehet róla a szülő is. Valaki azt írta a szülő programozza a babát. Ez valamilyen szinten igaz, de eredmény később lesz. Persze attól függ kit kérdezel. Akinek kezdetektől átalussza az éjszakát a babája, az büszke magára, mert szerinte ő csinált valamit piszok jól. Akinek hasfájós a babája, az nem csak nehezen pukil, hanem szinte egész nap ordít, nem alszik semmilyen csodaszer hatására. Csak anyuka tudja ideig óráig megnyugtatni. Ezekből lesznek a "felkapatott" babák, mert hozzászoknak.

Ha nem ízlik az alma, répa, krumpli szerintem az sem az anya hibája.

Miért jó ha egy gyerek elvan magában? Anyukának kényelmes? Felnőtteknél ez kifejezetten hátrány szerintem.

2014. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 4 gyerekem van, de csak a 4. ilyen, mint amit leírtál. Én nem változtattam semmin, tehát az ő érdeme. 15 hónapos, angyali gyerek.
2014. dec. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem pont ilyen volt a fiam picinek. Szerintem nagyrészt a babán múlik, kisebb részt azért a szülőn is.
2014. dec. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!