Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fenyegető vetélés vagy fenyege...

Fenyegető vetélés vagy fenyegető koraszülés után ha a baba időre jön világra, akkor végül problémamentes terhességnek minősül?

Figyelt kérdés
Ezt írták az újszülött zárójelentésére.
2014. máj. 21. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem sok terhességem volt ( 7 elhalt)

tehát veszélyeztetett voltam a 36. betöltött héten azt mondta a doki h. már nem vagyok veszélyeztetett mert már nem baj ha jön

a záróra probl.menteset írtak de azt is feltüntették h. mik voltak az elözmények

2014. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocsi a 8.terhességem sikerült

(1 es)

2014. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.


Az rendben, hogy maga a gyerekvárás onnantól pl. a Te esetedben nem veszélyeztetett, de ha lepénygond, méhnyakprobléma, magas vérnyomás, áramlási nehézség vagy bármi pluszgond miatt áll(t) fenn a fenti dianózis, akkor maga a terhesség nem volt prb-mentes, nem?

2014. máj. 24. 09:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Off. Most tudatosult, hogy hanyadik sikerült Neked, őszintén sajnálom! De szívből gratulálok is :)
2014. máj. 24. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A zárójelentést nálunk is elírták rendesen, többek között a baba születési súlyát, az Apgar értéket, valamint ekkor tudtam meg, hogy veszélyeztetett terhes voltam.:O
2014. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk nagyon sok minden miatt volt problémás a terhesség.

nem írták, hogy problémamentes, szépen leírták a terhes cukort, a lepényleválást, a vérzéseket, stb.

később volt probléma a gyerkőccel, ott is egyből ezeket kérdezték, plusz a záró fénymásolatát is kellett vinnem meg a lepényleválásról is kértek papírt (pont a buksijánál volt le egy darab).

2014. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!