Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem kezd koszmós lenni...

Azt hiszem kezd koszmós lenni a kisfiam. Mit csináltam rosszul? és mit csináljak hogy ne legyen rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés
Minden nap mosom a haját, átdörzsölöm törülközővel, megfésülöm hajkefével, ezeket mondták nekem, hogy megelőzhető így a koszmó. Most olyan, mintha mégis kezdene koszmós lenni, a feje tetején a kutacsánál van valamilyen sárgás lerakódás. Az lehet, ugye? Mit csináljak, hogy ne terjedjen jobban el?
2014. dec. 18. 14:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. dec. 18. 19:36
 12/12 dagi2589 válasza:
sya én is így jártam egyik nap esete fürdetem és láttam a fejbőrén h egy nagyon picit koszmós mikor megláttam szinte majdnem sírtam mert ettől féltem h ilyen lesz pedig annyira vigyáztam!Rögtön hívtam a védőnőt és mondta h nem azért van ez mert piszkos a baba vagyis azért is lehet de nálunk nem az volt a probléma hanem hogy nagyon sűrű és nagy a kislányom haja úgy is született és beizadhatott neki mert mindig begumiztam 8 hós babáról volt akkor szó :-)!Babaolajjal bekendten kifésültem és 3 nap alatt el is tűnt hálistenek nem jött neki vissza :-)
2014. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!