Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes beruházni egy pihenősz...

Érdemes beruházni egy pihenőszékre, vagy erre jó a hordozó is?

Figyelt kérdés

2,5 hós a babóm. Anya karácsonyra akart pihenőszéket venni, de én lebeszéltem róla, mert nem tudnánk hova tenni (a konyhában nincs hely, a szobában meg... a földre nem akartam) Mostanában néha a hordozóba teszem, 1-2 percig hintáztatom (tovább nem bírja a hátam) aztán meg az ágyra rakom, vagy betakarva a földre. Naponta kb. fél órát van el benne, egyszer mondjuk elaludt 1 órára. Ennyi nem árt a gerincének, igaz? Vagy a pihenőszéket mennyi idős koráig tudná használni? Érdemes lenne inkább azt venni?

(egyébként jó kis combfeszítő gyakorlat: ideteszem a szék mellé, és a lábammal ringatom a hordozót, a babó elvan, nézelődik, közben beszélek hozzá, de közben az itteni kérdéseket-válaszokat is át tudom futni :o))


2010. febr. 2. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a hordozót használtuk. De nem úgy hintáztattuk, hogy lóbáltam a kezemben, hanem felraktuk az asztalra. A mi hordozónkna valamilyen szinten gömbölyded volt az alja és úgy tudtuk hintáztatni. Nem lesz baja a gerincének :)
2010. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A pihenőszékek általában kilenc kilóig használhatók, de ha már ül, akkor nagyon kell figyelni, hogy ki ne forduljon belőle.Azért jobb, mint a hordozó, mert ebben egyenesen van a háta, és több fokozatban is lehet emelni.Szerintem vegyél használtat, ha veszel, láttam szépeket a teszveszen és a vaterán.Én egy egyszerű olcsóbb fajtát vettem a sparban, nincs rajta játék, 4.000 volt, de ennyiért veszel használtan jobbat.Az én fiam nagyon szereti.

/Z/

2010. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi még most is a pihenőszéket használjuk sokszor (8 hónapos), de ha jól emlékszem kb 3 hónapos korától maradt meg benne. Amíg nem volt etetőszék, abban is evett, porszívózásnál használom még, de amíg nem tudott mászni, meg forgolódni, sokáig elnézelődött benne.
2010. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nagyon banom hogy csak negy honapos koraban vettuk meg neki a pihenoszeket,nagyon praktikus,(Chicco 3 jatekos),viszem magammal mindenhova a hazban,egyutt fozunk,neha a nagyapa beviszi magahoz,vagy a nagyteso,szoval foleg amikor mar nem akar egesz nap a kisagyban lenni.Most hat honapos es imadja!
2010. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt bántam, hogy elmúlt már 3 hónapos mire megvettük. Szerintem is nagyon jó, 7 hónapos és imádja. Mondjuk én egy Fisher Price márkájút ettem, ami 18 kg-ig jó, hintáztatható. Ez rezeg és a hasfájásra is jó.
2010. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk. Először simát, aztán 6 hetesen baromi hasfájós lett, így FP rezgőset, ami hintáztatható és 18 kg-ig jó, több fokozatban dönthető a háttámlája. Most 8 hónapos és még mindig imád benne hintázni :D Löködi magát.
2010. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!