Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknél két légzésfigyelő kell?

Ikreknél két légzésfigyelő kell?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen,főleg mert gondolom nem egy ágyba teszed őket (tehetnéd csak nem férnének el)...


Lehet kölcsönözni is egyébként,ha a pénz miatt aggódnál ^^

2010. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Eleinte sokan teszik egy ágyba az ikreket,mert míg kicsik,elférnek.A légzésfigyelő úgy van kialakítva,hogy az egész ágyat figyeli.Szóval szerintem elég egy is.
2010. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ágyba vannak felesleges a légzésfigyelő, mert ha netán az egyik légzése leáll akkor sem riaszt be a gép, mivel érzékeli a másik légzését. Ha venni akarsz akkor kettő kell és külön kiságy. Nekem is így voltak. Lehet jobban jársz ha veszel akár újat, akár használtat,mert lehet többe kerülne a kölcsönzés mint megvenni. Utánna el is aldhatod...
2010. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Ikreim vannak,simán elfértek ketten egy ágyban.Ha figyeli az egész ágyat a légzésfigyelő,akkor elég egy.
2010. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3. válaszolónak.
2010. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a babycontrolnak direkt van ikreknek kifejlesztett légzésfigyelője:


[link]


csak ajánlani tudom a cuccot, nekünk ilyen van, igaz csak egy babához.

2010. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen ikreket nem tartasz egy ágyban, ha légzésfigyelőt szeretnél alkalmazni. Két ágy, két légzésfigyelő.

Megnéztem a babycontroll honlapját és el se tudom képzelni, hogy az ikreknek ki és hogyan magyarázza meg, ha egy ágyban vannak, hogy mindenki szépen maradjon a saját lapjain... Vagy ezek még nem láttak gyereket aludni...

2010. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!