Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? A hat hos...

Mit csináljak? A hat hos kisfiam egész nap ordít mer kezdek kétségbe esni mert mindent kiprobáltam de nam tetszik neki semmi.

Figyelt kérdés
Egy ideje felborult a napirendje,már nem tudom mikor miért sir.A napirendje egyik naprol a másikra borult kábé két hete nem tudtunk rájönni miért.Ma egész nap csak sír és nem tudok rájönni miért nem fáj semmije(vagyis már nem igazán fájhat mert a fogára kapott panadol szirupot),nincs láza .Egyszerüen csak sír.Nem tudok vele játszani sem nyugtatni mert mikor hozzászolok mégjobban rázendit.Ti ilyenkor mit csináltok?Már fél 12 és még nem tudtam elvégezni a házimunkát .Ráadásul itt a növére is 2 éves.SEGITSETEK mit csináljak?
2010. febr. 3. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is tiszta nyűgös már napok óta. Most éppen alszik, de ha felven nem tudok csinálni semmit tőle, mert csak ordít. Szerintem az időjárás miatt van, barátnőm lánya szintén ezt csinálja. Ha nagyon nem bírod adj neki Viburcol kúpot,az homeós, attól megnyugszik. Lehet én is bevetem, ha nem hagyja abba.:(
2010. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen nagy a gondom,már nagyobb a gyerköcöm de ha minden játékot már megunt és nyafi, akor fogom ki viszem a levegőre ha az ídő engedi.

OTT minden jóra fordul kell nekik a változás.

Olvastam már itt hogy autóba ülnek a babával 1-2 körre és ott nem sír.

2010. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy éhes, ilyenkor van egy növekedési ugrás? vagy jön a foga? az én fiam (szintén 6 hós) ebben a két esetben "kezelhetetlenül nyűgös"

Most bújt ki neki a két alsó foga, két hét folyamatos sírás után, borzalmas volt, ráadásul nem is aludt, hiába adtam neki bármit, nem enyhült a fájdalma, úgy tudom ilyenkor viszket az íny, az is kellemetlen neki. Ő pl mindig rágni akart mindent, aztán meg ráharapott egy fájdamas részre és jött az ordítás.

2010. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó könyv, a címe: A suttogó; a szerzők: Tracy Hogg és Melinda Blau. Ennek a könyvnek 3 része van, az első pont a kicsi babákról ír: sírásfajtákról, babák viselkedéséről, baba"típusokról" stb. Én még csak most olvasom, de tudom ajánlani, mert valóban nagyon sok jó dolog van benne, és már én is úgy vettem, hogy többen ajánlották... Lehet kapni az Alexandrában és Brendonban, persze biztosan máshol is (akár Tescoban is).
2010. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vidd le setalni

friss levegon mas babak mindig bealszanak (enyem nem alszik nappal, de o is elpilled)

2010. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-10 alatt inkább ne vidd sétálni.

Szerintem.

Front?

Az én lányom tegnap azért ordított, mert fázott. Elmelegedett és rendben lett minden. 7,5 hónapos.

2010. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Sétálni nem nagyon merem vinni mert félek hogy megfázik.Sikerült beszélnem az orvosával és holnap kitud jönni addig meg majdcsak kibirom valahogy.
2010. febr. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!