Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog-e, hogy 8...

Normális dolog-e, hogy 8 hónapos szép, egészséges lányunokámat mindig az apja fürdeti? Hasát, popsiját puszilgatja. Lábánál fogva hintáztatja, lóbálja fejjel lefelé?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 22:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális!

Örülj neki, h fürdeti, puszilgatja, szereti! Attól, h szereti , nem lesz pedofil!!!!!!

Meg miért kell kiemelni, h SZÉP az unokád? Ha csúnya lenne és ugyanígy foglalkozna vele az apja, az nem érdekelne, vagy mi?

2014. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%

Nagymami, te beteg vagy!

Miért nem magyarázod meg a kérdésedet??? Ha pedig bármi gyanúd van a vejedet illetően, miért ide írogatsz, névtelenül??

Elmeroggyant ...

2014. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem írt a kèrdező idèzem "a túlzott szeretgetès, puszilgatàs szerintem nem normàlis"

Hmmn màsok vagyunk èn örülök hogy a fèrjem szereti a gyerekeit..

2014. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Na az én párom meg "fogdossa" a 6 hónapos babám cicijét. Mindig mondja neki, hogy "hol a cici" és megcsikizi a cicijét a lányom meg röhög meg sikongat úgy tetszik neki :D. Meg össze vissza beszél sokszor hozzá, van hogy viccesen nunci néninek hívja stb..semmi gáz nincs vele szerintem... ahogy az unokád apjával se szerintem. Te vagy kicsit vaskalapos inkább, nem?
2014. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott szeretgetés nem normális??? Hát kinek mi a túlzott... De nem hinném, hogy lehetséges lenne egy kisbabát túlságosan szeretni. Amíg a gyereknek jó, addig nincs semmi eltúlozva.
2015. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Nos, rákérdeztem, engem is fürdetett kiskoromban apukám, sőt a fejjel lefelé lóbálást is csinálta, és nagyon élveztem kicsiként. Nála jobb embert nem ismertem soha, és pedofilnak még csak az említésétől is fényévekre van. Miért fontos, hogy egészséges, szép? ... mert ha nem az lenne, akkor változna valami?
2015. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mármint a fürdővíz fölött lóbálja fejjel lefelé és közben a vízbe belemártogatja? Olyat strandon szoktak inkább.
2015. okt. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Hátha az én férjem próbálná meg fejjel lefelé lóbálni a gyerekemet, akkor nem köszönné meg amit kapna! Az, hogy megpuszilja a hasát nem gond szerintem, de miért fürdeti mindig ő? Kierőszakolja? Azt meg nagyon nem engedném, hogy a popóját puszilgassa, se a fiamnak se a lányomnak! Én se teszem!
2016. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a gyerek a te tulajdonod és a férjednek engedélyt kell kérnie hogy mikor fürdetheti meg hol puszilhatja meg? Mi az hogwx nem engednéd? :O
2016. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!