Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog-e, hogy 8...

Normális dolog-e, hogy 8 hónapos szép, egészséges lányunokámat mindig az apja fürdeti? Hasát, popsiját puszilgatja. Lábánál fogva hintáztatja, lóbálja fejjel lefelé?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 22:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem jelentsd fel: "a vejem fürdeti és puszilgatja az unokámat"... Szereznél legalább pár vidám percet a rendőröknek a sok bűneset között.

Amúgy azt sem értem, hogy a kérdés szempontjából miért kell kihangsúlyozni hogy egészséges a lányunoka? Nem egészségeset lehet fürdetni meg puszilgatni?

2014. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
27%
Valami oka van rá, hogy nem bízik meg az apukában, ez világos. A kérdés kiírására ez adott okot. Csak ez az információ önmagában kevés, hogy bárki meg tudja állapítani, hogy normális módon teszi-e apuka ezeket a dolgokat. Vagy csak Ön, kedves Kérdező, a személyes ellenszenve miatt tiltakozik a látvány ellen.
2014. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
8 hónapos a kislányom és születése óta a férjem fürdeti. Anyukám ilyen hülyességet kérdezne, mint te kérdező, hát tuti nem szólnék hozzá. Örülnél inkább, hogy segít a lányodnak és hogy ennyire szereti az unokádat.
2014. dec. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

És ha egy anyuka fürdeti és puszilgatja a fiát az milyen???

Kérdező, te nem vagy normális dolog...

2014. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
a férjem egyszer se furdette a kisfiunkat. fél, nem tudja ugy tartani, ahogyan kell..stb. stb. de, ö is ugyanigy megkérdezhetné tolem, hogy miért puszilgatom a kis popoját, kis lábát :D soottt furdés kozben még a kis kukiját is meg kell mosni valahogy... most elgondolkodtam rajta, lehet, hogy baj van velem? :DD
2014. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Inkább te tűnsz egy igazi, vérbeli tűzokádó anyósnak... Mi a retek jelentősége van a gyerek nemének? Vagy egy apa nem láthatja meztelenül, nem érhet a csecsemő lányához, nem szeretgetheti? Jesszus...
2014. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
27%

Elég sok minden eszembe jutott a kérdés kapcsán.

1. a mamában nem véletlenül merül fel a kérdés, esetleg van alapja.

2. a mama vidéken lakik és hallott valamit a faluban egy pedofil apukáról és most kombinál.

Egyszer volt egy barátom és azon akadt ki, hogy az unokaöcsém nálunk aludt és mellett aludt, az ágyamban.

Azt kiabálta, hogy az ő utcájukban is (falun lakott), volt egy unokatestvérpár akik szexeltek. Én meg jót röhögtem.

Egyébként engem molesztáltak, mégsem gondolom, hogy azért mert a férjem fürdeti a lányunkat és megpuszilja, ettől pedofil lenne.

2014. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy benned felmerül ez a kérdés. Azt kellene megtalálnod, miért.
2014. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán idősebb anyósról van szó, aki mindent egyedül csinált a gyerek gondozásában, és talán furcsa neki hogy a mai apukák sokkal többet segítenek! Válsz a kérdésre: teljesen normális, hiszen a gyermeke! Akkor én sem lennék normális mert az egészséges gyönyörű kisfiamat fürdetem!
2014. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Tudjátok, az jutott eszembe, hogy amióta rendszeresen lehet hallani gyermekmolesztásáról a tv-ben, azóta merülnek fel ilyen kérdések. Annyit halljuk az ilyen szörnyűségeket, hogy már mindenüt rémet látunk. Mi lenne ha megbíznánk egymásban? Egyébként sem lehet eldönteni ennyi infó alapján. Én nem aggódnék.
2014. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!