Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molett kismamák! Nektek...

Molett kismamák! Nektek mikorra kezdet igazán látszani, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan kismamák írjanak akik kissé hasra voltak/vannak elhízva. Én sajnos hasra hízós vagyok így 17 hetesen alig látszik, hogy babát várok.

2014. febr. 5. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én némi túlsúllyal kezdtem a terhességet és volt is a hasamon is felesleg rendesen, mindezek ellenére már 11 hetesen egyértelmű kismamapocim volt, 17 hetesen pedig már huszonpár hetesnek nézett ki a pocakom. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a derekam piszkosul vékony volt mindig is, tehát nekem eleve előre domborodó hasam volt, így könnyen meglátszott és hozzá egy szép nagy baba is lakott odabent.:)

Szóval azért nem csak súlyfüggő, hanem alkati kérdés is, hogy kinek mikor látszik.

2014. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok képet is rakhattok fel, de akár privátba is küldhetitek nyugodtan!
2014. febr. 5. 17:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nekem kissé széles csípőm van.
2014. febr. 5. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:

A csípőm is széles.:) És mégis nagyon korán látszódott.:)

Első voltam.

2014. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első babával 25 hetesen repültünk nyaralni, volt nálam igazolás, de senki nem kérdezte meg, hogy terhes vagyok -e. Egy bővebb felsővel egyáltalán nem látszott. A 27-28. hét környékén vettem terhesnadrágot. Akkor már látszott, a 32-33. hét környékén nőtt meg rohamosan.

A másodiknál hamarabb látszott.

2014. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
derekam nekem is volt/van (szerencsére), a csípőm az széles, és hát nem kis plusz volt rajtam a terhesség elején. Kb félidőtől látszott, hogy kerekedik a pocim, és nem csak úgy néztem ki, mint aki nagyon nagyon meghízott. De ez alkati kérdés is szerintem, illetve, hogy hogy nő a pocid. Nekem kislányom lesz, akivel (a hiedelmek szerint) körbe kéne hízni, nekem mégis előre csúcsos, kisfiús pocakom van. Nyugodj meg, kb. félidőtől már látszani fog az a pocak, legyen akármilyen alakod is (:
2014. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ha jobban szemügyre veszem azért már kezd látszani az a babapocak! :)
2014. febr. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!