Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos fiatok/lányotok...

16 hónapos fiatok/lányotok milyen szavakat mond? Miket tud?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Kirakja a rubikkockát 33 másodperc alatt
2014. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok köszi!!!!
2014. dec. 30. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Mama, papa, tátá (ha megyünk valahova), appa, anny (ez lennék én), az utcán ha találkozunk valakivel az 'nénni', ne, nem már folyamatosan megy nála. Most múlt 16hós.
2014. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja amikez tud az lemaradt. :)

Sütifaló bödönnel gyönyörűen játszik, formákat a helyükre rakja, finoman, nem durván. Puszit ad magától, néha fel akarja venni a csizmáját elvétve sikerül is neki. :D bilivel most ismerkedik, de elbújik szen elől ha nagy dolga van. :D 16 foga van, most jött ki a szemfoga is. Írj hogy mire vagy kíváncsi, mert csak azt írtam ami hirtelen az eszembe jutott :)

2014. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az én fiam is mama,mamma,ana(anya), baba, szisza(cica), nem meg ha autoval játszik akkor a mmm betű. Ezek :)
2014. dec. 30. 21:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok mert ugy érzem hogy le van maradva, mert még nem eszik egyedül játéknak veszi. Meg nem játszik formabedobos játékkal.
2014. dec. 30. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én Fiam csak olyat eszik egyedül amit tud hurcolászni. (Kenyér, kuki, zöldség-gyümölcs, virsli, stb) :) ha etetőszékben van, akkor a szendvicsről leszedi a feltétet és azt eszi meg.. Tehát szerintem nincs lemaradva semmiben a babud! :) minden kisbaba másképp fejlődik, nincs két egyforma csak maximum hasonló :)
2014. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és BUÉK mindenkinek.
2015. jan. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!