Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert forralt csapvizböl...

A tápszert forralt csapvizböl csináljátok, vagy szigoruan babavizböl?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi forralt csapvizet használtunk...
2010. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig forralt csapvízből A babavíz nagyon drága szerintem, ráadásul ha nem használod fel, akkor azt is fel kell forralni másnap.
2010. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Forralt csapvízből születés óta.
2010. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig sima forralt csapvizet adok a babámnak. Sajnos nálunk nagyon "kemény" a víz, ezért forralás után egy kávé filteren át szoktam szűrni. Babavíz tartalékban van itthon, mert már előfordult, hogy elfogyott a forralt víz, olyankor kéznél volt az. A lányom is kapott tápszert, most a fiam is, semmi bajuk nem volt.
2010. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nálunk is nagyon kemény a víz, így mikor megnéztem, mik úszkálnak a forralt és lehűtött csapvíz alján, úgy döntöttem, ha már mi felnőttek ásványvízzel dőzsölünk, miért ne kapja azt a baba is? Szentkirályit elvileg ő is kaphat.
2010. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 éves korig babavizet kapott, aztán kb 1 hónapig forraltam a csapvizet, azóta simán csapvizet iszik.
2010. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én forralt csapvizet adtam neki,ha úton voltunk akkor tartalékba a termoszos vízen kívül mindig volt nálunk jana baby. 1 éves kora után már nem forraltam, most már csak kiengedem a meleg vizet és abból készítem a tápszert.
2010. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Iszonyat kemény nálunk a víz, így babavizet használunk.

Banyuci

2010. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jana babyvizet adok a lányomnak, 5 hónapos. Születése óta tápszeres, mindig ezzel készítem neki, a teát is. Ha kifőzöm a csapvizet, fehér darabkák úszkálnak rajta, úgyhogy inkább mellőzöm. Hogy meddig fogom neki ezt használni, fogalmam sincs. Tény, elég drága, de inkább igya ezt. Igen, a babavizet 24 óra után forralni kell, de én általában olyan béna vagyok, hogy felteszem forralni, ha még maradt az üvegben előzö napról, teszek-veszek, elfelejtem hogy forr a víz, és már vége is, elforraltam az egészet:).
2010. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Forralt csapvízből, néha vettünk JAna babavizet, de azt már inni, a tápszert akkor is csapvízből csináltuk.

Most meg már inni is issza a sima csapvizet.


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!