Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudni egy 3 hónapos...

Mit kell tudni egy 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Mert nagyon nem szeret a picifiam hason lenni ès ha hasrarakom akkor a kezeit hátracsapja ès èn úgy hívom repülőzik a hasán!De olvastam hogy pont így hívják ! A fejèt gyönyörüen tartja egyenesen azt már régen ! Három hèttel előbb született de semmi baj ès komplikåció nem volt!
2015. jan. 1. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit NEM KELL. Elég, ha a saját üteme szerint fejlődik. Ahány baba, annyiféleképpen mozog.
2015. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm na vègre nem egyből azt kapom hogy jaj nem jó mert már fel kell tudni nyomnia magát !!! Köszönöm
2015. jan. 1. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
az én fiam elég hamar, azt hiszem már két hósan meg tudta tartani magát. most 5hós, és nagyon lusta :) ő is repülőzik. nem tudom hogy miért nem támaszkodik a karjára. lehet a te fiaddal is csak ez a "gond".
2015. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kislányom 2,5 hós ő is repülőzik,szeret nézelődni,vigyorog,megismeri az apja,a tesója és az én hangom 😊 szerintem épp elég ennyi. Jól haladtok!
2015. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen akkor tènyleg megnyugszom vègülis annyzra mindegy hogy most vagy 2 hèttel kèsőbb csinálja nem lóverseny!😊
2015. jan. 2. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha nem nyomta még ki magát kézzel/karral?

A biztonság kedvéért azért mindenképpen szólj erről a gyerekorvosnak mert ilyen idősen minimum próbálkoznia kellett volna vele.

A repülőzéssel nincs semmi gond, ha azon kívül mást is csinál, de ha csak azt akkor lehet hogy érdemes lenne megnéznie egy neurológusnak.

2015. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De már nèzegeti kb 3 hete az öklèt , a fejecskèjèt emelgeti ès sokáig ugy tartja, sikongat , mosolyog , követi az ujjamat, de párszor kinyomta magát de nekem kevèsnek tűnik! Ja meg 2 hósan hasról visszafordult
2015. jan. 2. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:

3as válaszoló vagyok.

akkor ne aggódj kedves kérdező. próbálgatja hogy miket tud. én ahogy nézem a fiamat miközben repülőzik olyan mintha kúszni akarna....mert rugkapál, evez és közben figyeli a maga előtt lévő játékot. tehát lehet a te babád is az előre jutással próbálkozik, de még nem jött rá hogyan :) ne aggódj, nagyon ügyes a babád.

2015. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!