Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a véleményetek a...

Anyukák, mi a véleményetek a hordozókendőről? Nagyon szeretnék, de sok pénz és félek hogy ez sem válik be.

Figyelt kérdés
2 hónapos babám mostanában nem igazán alszik el a lakásban. Rajtam ugyan alukál de hamar fel kel és nyüglődik. Belefúrja a kis fejét a kezembe, és ha felébred már nem alszik vissza rajtam se. Vettünk neki pihiszéket,játszószőnyeget mindent, de nem igen akar semelyikbe napközben aludni. Én nagyon igényelném hogy többet aludjon rajtam és neki is kényelmes legyen, ezért tartanám jó ötletnek a hordozókendőt. Nektek mi a véleményetek róla? Érdemes beszerezni egyet? Nehéz használni? Köszönöm! :)
2015. jan. 4. 23:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Úristen,most nézem,hogy mennyi az ára :(

Ha úgy varratsz egyet az olcsóbb,nem?

2015. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyvárosokban szokott lenni hordozó klub, ahol ki is lehet próbálni a különböző kendőket, tanácsot is lehet kérni, hogy melyiket ajánlják, és kölcsönözni is lehet. Érdemes lenne utána nézni, hogy a környékeden van-e ilyen.
2015. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Én is a klubot ajánlom. .ott felkotik rád helyesen, és neked is megtanitjak..en hordoztam már elég régen, mikor sikerült profi segitseggel magamra kötni, nekem előtte sem volt kenyeometlen csak hosszutavon, de mikor a hordoz
2015. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szóval:) a hordozos tanacsado kötötte fel egész más érzés volt..sokkal szorosabbnak kell lennie, mint elsőre gondolnad.szóval en ajánlom, de úgy, h keress profi segitseget a kezdetekhez.
2015. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam sok félét a második lányommal. Mindegyiket kölcsönöztem vagy kölcsönkaptam, de hát olyan sok pénzt nem fektettem bele.

Elmentem hordozóházba is, ahol szakszerűen összekötöztek a lányommal (bocsi, de nekem ez a véleményem róla, attól függetlenül, hogy imádom hordozni).

5 hónapos volt, amikor vettem egy Liliputi csatos hordozót.

Tudni kell, hogy minden másban üvöltött a lányom, cseppet sem maradt meg benne. Én már teljesen feladtam a "küzdelmet".

Amikor próbálgattam az üzletben, hogy mennyire bírja, alig volt hangja. Nekem teljesen kényelmes volt.

Nem "fojtogatott".


Így meg is vettem és imádja ő is és én is :)


Szerintem menj el egy hordozóházba és próbálj ki többfélét.

2015. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Julie S ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, tenyleg menj el egy hordozos klubba, probalj tobbfele kendot, stb. Nehogy magadtol rosszul valassz!


En videokbol, netrol tanultam mindent, kb 50 ezret koltottunk eddig osszesen a hordozoeszkozokre. (ez meg nem is olyan sok) Volt mar rugalmas kendonk (ezt mar kinotte, eladtuk), van hosszu kendonk, ssc (csatos), es mostanaban a legtobbet a karikas kendot hasznalom, mert mar fel-le keredzkedes van.


Tobb mint fel ev kellett, mire kezdtem jol belejonni a hordozasba. Addig mindig keresgeltem, tanultam a netrol. Most se vagyok profi, de a megszokott dolgok mar konnyen mennek. Azert a vallam neha nekem is leszakad, ha a karikasban csucsulo gyereken tul meg a bevasarlast is cipelem haza, ha epp muszaj. Ha nem kell cipelnem semmit, akkor olyan, mintha nem is lenne sulya a kicsi lanynak - ugy masfel-ket oraig. :) Viszont az nagyon edes, amikor hozza a kendot es mutatja, hogy vegyem fel. Ma pont beteg es reggel igy kezdtuk a napot, pedig lakasban ritkan hordozok. :)


Szoval, ha jol valasztasz es megtanulod a helyes kotesi modokat, akkor a hordozas babanak is, mamanak is nagyon jo.

2015. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Képzeljétek el, azóta sikerült szereznünk kendőt. Kislányom üvöltött mert álmos volt de ugye a lakásban nem alszik el..mondom majd most kipróbálom.Beletettem úgy, ahogy mutatták és hopp elhallgatott. Arról nem is beszélve hogy 3 perc múlva már aludt. Órákig aludt benne, nekem meg csodálatos érzés volt. :) Köszönöm a tippeket,tanácsokat! :)

2015. jan. 10. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!