Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babucim 3 hós 5 napos.1 hete...

Babucim 3 hós 5 napos.1 hete tartotta a kis fejecskéjét-igaz kicsit inogva-, de középen. Orvos után teljesen C alakban van a kis teste. (oldalt) Az orvos miatt van ez igy, vagy most igy próbál egyensúlyozni?

Figyelt kérdés
Elmentünk reflexvizsgálatra,ahol az orvos erővel lenyomta a fejét oldalra,amit ő nem akart.Azóta csak jobb oldalán tartja meg a kis fejét.Jófórmán megint nem tarja.Úgy veszem észre,hogy nem fáj neki,mikor átfordítjuk fekve,de nem tetszik neki.
2008. aug. 19. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy állat doki akkor,és nem szóltál rá!!!!lehet meghúzta neki,ki tudja attól ,hogy nem sír lehet fáj neki!Ilyet ne engedj többet,sztem ettől van,ha nem javul pár nap mulva keress másik dokit és nézesd meg!Én a saját dokink kezéből is kikaptam mikor fel akarta öltöztetni vizsgálat után és már lilára ordította magát,mondtam majd én.Rögtön megnyugodtott.És ki is fogom kapni a kezükből!!A te gyereked ha bármi baja lesz a te felelősséged az a z ember ha kilépsza z ajtó azt sem fogja tudni,holnap,hogy ott jártál te meg kínlódhatsz vele a kicsinek meg megynomoríthatják az életét!Remélem hamar rendbejön!Nézesd meg mással!
2008. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ennyire drasztikusan nem kéne leszólni az orvosokat,hiszen sok mindenben Ök segítenek nekünk. Ha miatta is van ez az egész,biztos hogy nem szándékosan csinálta. Szerintem várj még egy kicsit,mert ha meghúzódott,akkor annak több idő kell míg elmúlik és nem jár nagy fájdalommal. Ha nem javul a helyzet,akkor menj vissza hozzá és mond el neki a problémát. Ettől még nem lesz a babád nyomorék,ha eszik és jókedvű,akkor nincs nagy baj ne aggódj!
2008. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én babám is 3 hónapos és nálunk is volt hasonló probléma,de nem az orvos miatt.

Mindig jobb oldalra fordította a fejét amikor feküdt,ha átfordítottuk balra neki sem tetszett és teljesen kitekeredve feküdt.Rájöttünk,hogy ha teszünk neki bal oldalra is játékot(zenélőt) amit figyelhet,többször arra fordul.Pár nap alatt visszaállt arra,hogy mindkét oldalra fordult.

2008. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor most várunk egy kicsit és sokat játszunk vele.
2008. aug. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!