Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetesen 6 kg és 60 cm a...

10 hetesen 6 kg és 60 cm a babám. Már pár hete nem adom neki az espumisánt, mert elmúlt hála az égnek minden görcs és egészséges jókedvű és jóevő baba. Visszatérhet a hasfájás?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kap és az étkezésemre viszont még mindg nagyon odafigyelek. Nincs tejtermék,cukor,fehérliszt,tojás... A kérdésem az,hogy ebből is engedhetek már és ehetek végre fagyit,sajtokat,tojásos nokedlit meg amit megkívánok (persze nem halomszám és ész nélkül), vagy azért még mindíg vigyáznom kell? Ha elnötte a gyerek a hasfájást,az visszatérhet?
2008. aug. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan egyél,de hogy bebiztosítsd magad igyál édeskömény teát ez az anyatejen keresztül neki is jót tesz,megnyugtatja a pocit és neked is jót tesz én is ittam,valamint adhatsz a babónak is ha megissza,ez mégiscsak természetes anyag.
2008. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mecsek tejszaporító teát ittam, amikor ilyen idős volt a picim. Van benne ánizs, édeskömény, belekerül az anyatejbe és nagyon enyhén hajtja a szelet, így nem lesz semmi gond. Edd amit megkívánsz, mert a tejcsi úgy lesz finom!!!
2008. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hónap körül kinövik a hasfájást a babák az irodalom szerint. Szerintem már nem fog visszajönni. Lányom is 9 hetes, már rég nem fájt a hasa, vagy ha igen, akkor is kicsit csak, közel sem úgy, mint az elején.

Én gyümölcsöt nem eszem meg semmi főzeléket, illetve hüvelyesből levest, de fagyit vagonszámra, a gyümi helyett:-)Tejet nem iszom, tojást sem eszem, de fehér lisztet igen.

EGyél, nyugodtan, de javaslom, lassan és fokozatosan kezd el, egyszerre egy olyan dologgal, amit eddig nem ettél.

2008. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!