Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak karotinémiája...

Kislányomnak karotinémiája van, többi lent?

Figyelt kérdés
Most fedeztem fel, amikor vakuval fényképeztem, hogy tiszta sárga. Alaposan megnéztem nappali fényben, tenyere-talpa sárga, orra is, sőt az egész teste kis kínai. Imádja a répát, sütőtököt, szinte naponta volt egyszer, de most kiiktattam. Mikorra megy el a sárga szín? Arra már felkészültem, hogy nagyon leteremt majd a doki, ha meglátja...
2015. jan. 6. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézusom...alapszabály h heti 2x adsz csak répát/tököt.
2015. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én erről sajnos nem hallottam, védőnő sem mondta. Most már tudom, hogy túlzásba estünk. Mikorra múlik el?
2015. jan. 6. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Heti egynél többször ne adj olxeneket neki. Az én kicsim is jobn színű lesz , ha kap és az kb. két nap és elmúlik.Ilyem esetben fogalmam sincs.Mindenestre egy jónapig minimum hanyagolnám a helyedben. Sztàn cs két hetente adnék neki , kèsőbb heti egy alkalommal.

.

2015. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs..egy hónapig hanyagolnám
2015. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányomnak is besárgult az orra a sok répától kiskorában. Ha jól emlékszem olyan 2-3 hét alatt múlt el. Egy ideig egyáltalán ne adj neki magas karotintartalmú ételeket. Nézz utána mik ezek, mert nem csak a répa és a sütőtök. Van olyan is, amit én nem is gondoltam, pl. spenót.

Amúgy ettől nem lesz semmi baja, ez csak esztétikai probléma. Az lenne a baj, ha a sárgaság nem emiatt lenne.

2015. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor most egyáltalán nem adom neki ezeket, vagy max. egyszer egy héten. Remélem, enyhül hamar, mert tényleg nagyon sárga, de ugye minden nap látva nem tűnt fel. Csak úgy virít a szeme fehére tőle.
2015. jan. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!