Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első perctől nagyon anyás,...

Első perctől nagyon anyás, ragaszkodó kisbabák anyukái, nálatok volt szeparációs szorongás, lehet ezt a ragaszkodást még fokozni?

Figyelt kérdés
Nekem amikor megszületett a babám állandóan ölben akart lenni, csak nálam nyugodott meg. Mióta kezd nyiladozni az értelme pedig egyáltalán nem hagyhatom egyedül. Ha kilépek a szobából már ordít. Szinte semmit nem tudok megcsinálni csak ha viszem magammal mindenhová. Mi ez? Nála a szeparációs szorongás hamarabb elkezdődött? Vagy lesz ez még rosszabb is? Mindenki beszámol 2-3 hét ilyen időszakról, nekem mindig ilyen volt.

2015. jan. 6. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam volt ilyen.Par het alatt elmult. En ugy csinaltam,ha kiakartam menni valahova,akkor ki is mentem. Ha elkezdte a sirast tovabb mentem,de folyamatosan beszeltem hozza. Egyre hosszabb idore mentem ki....mar tudja,hogy vissza jovok,de nem akkor ha o razendit. Egyebkent nalunk a csaladtagok tarsasagaban mutatkozott még meg ez a szorongas (nalunk 8 honapos felelemnek nevezik),barki jott hozzank sirva fakadt.Mara ez is javult.
2015. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!