Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiu nevekben tudnátok tanácsot...

Fiu nevekben tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületnek a fiaim,ikrek lesznek es egyszerűen nem találom a tökéletes neveket :( mindenképpen magyar eredetű nevet szeretnek,ami többszotagu(a rövid nevek nem tetszenek).Illetve nagyon fontos meg számomra,hogy a név jelentése kifejezze mennyire sokat jelentenek nekem,hogy ők Isten ajándékai számomra es hatalmas boldogságok mar most:) minden ötletet szivesen várok es előre is koszonom .Pl:a Barnabás név tetszik hasonlókat keresek.

2015. jan. 8. 19:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a Barnabás jó, ha ez tetsizk, legyen ez az egyik. Mellé illene a Botond, Szabolcs, Szilárd.
2015. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a gratulációt es a jo ötletet is! A szilárd is mindenképpen szoba jöhet es a kérem is is érdekelne:)
2015. jan. 8. 21:16
 13/30 anonim ***** válasza:

Barnabás és Botond

Barnabás és Levente

Levente és Botond

Csanád és Botond

Hunor és Levente

2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:

Nekem a Dominik-ról Toretto jut eszembe :)

Soma, Lipót, Vendel, Elemér, Valentin, Tiborc, Kelemen, Kálmán

2015. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szia!De irigyellek,...! :( :)

Hátasok lesznek vagy hasonmások?

Elárulod,milyen családi név mögé keresel utóneveket? :)

2015. jan. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Zétény, Zente. Nekem a fiam Zétény, ey Zente lett volna a madodig gyermekünk, de kislány született. Minden jót nektek.
2015. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Egypetejuek,es a Kozma vezetéknev melle keres nem a neveket!:)
2015. jan. 9. 09:39
 18/30 anonim ***** válasza:

A Barnabás (arameus eredetű) bibliai név. Hasonlók még nekem a Bertalan, Benjámin, Dániel, Éliás, Gedeon, János, Jeromos, Jonatán, Mátyás, Máté, Mihály, Sámuel, Zakariás.

Ha régi magyar eredetűt keresel, ötleteim: Attila, Ákos, Árpád, Bendegúz, Botond, Bulcsú, Csaba, Csanád, Csongor, Levente, Nándor, Szabolcs, Zsombor

Hosszú nevekre meg még: Ágoston, Benedek, Bonifác, Domonkos, Demeter, Flórián, Kelemen, Krisztián, Olivér, Sebestyén, Tivadar

2015. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Nimród

Attila

Álmos

2015. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Benjámin,Levente

Jó egészséget nektek!:)

2015. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!