Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babával melyik...

9-10 hónapos babával melyik tengerparta mennél nyaralni repülővel?

Figyelt kérdés
A sehova, jónekedhogyelmehetsz, stb. típusú válaszolók kíméljenek...
2012. júl. 6. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még nincs babám, de a legbababarátabb hely, ahol eddig voltam, az Tsilivi volt Zakynthoson. Volt az utasok között több pár is kisbabával, ők mondták, hogy babaágyat kaptak, a kaja a svédasztalról 2 éven alulinak ingyenes volt, és bőven találtak olyat rajta, ami jó volt a kicsinek. A tengerben meg volt egy nagy sekély öböl, ahol szabályosan kádmeleg volt a víz, ott pancsoltak a picik. De szerintem bármelyik homokos tengerpart megfelel, ahol lehet bérelni napernyőt (ha nem visztek magatokkal sajátot). A nagyobb szállodák mindig fel vannak készülve babák elszállásolására is.
2012. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

én személy szerint nem vinnék ilyen kicsi babát nyaralni, mert egyrészt úgysem fog emlékezni rá később, másrészt nem igazán tudtok gondtalanul pihenni, mert folyton etetni, pelenkázni, altatni kell. megborul a megszokott napirendje, kicsit talán nyűgös is lesz emiatt.

nem lebeszéllek, csak vedd ezt is számításba.


ne hidd, h irigyellek, tudom milyen jó a tengerben fürdeni, de én még azelőtt jól kinyaralgatom magam, mielőtt lesz gyerekem. utána 1-2 évig sztem max a Balcsira megyünk, mert onnan könnyű hazajönni ha valami baj van.

2012. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Második válaszoló, nyilván nem értetted meg a kérdést. Az ilyen "megszűntem embernek lenni mert gyerekem van" válaszokra nem kíváncsi. Annyira felháborító, hogy azért mert valaki rugalmasan éli az életét a kisbabájával és nem öregedett 60 évet azzal, hogy szült máris így degradálva van...Annyira bicskanyitogató ez a szöveg "hogy én már kinyaralgattam magam", mintha a kérdező egyedül akart volna menni és a babát a szomszédra akarta volna bízni...

Na elnézést, de ez most kibukott belőlem.


Kérdező, én Horvátországba, vagy Olaszországba mennék ekkora babával, másik kontinensre nem. :)

2012. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
én nem mennék ilyen kicsivel, azért,hogy ugyanazt csináljam,mint itthon?? jóval több pénzért??
2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. és 3. válaszolónak köszönöm!

2. és 4. válaszolókat sajnálom...

2012. júl. 6. 15:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi is zakynthosra készülünk éppen a 11 hónaposunkkal. Valami lankás, homokos tengerpartot keresünk majd, ahol tud pancsolni. Tsiliviről én nem hallottam jókat :(
2012. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tsilivi mint település nekünk is csalódás volt, a befejezetlen, ponyvatetős épületek miatt van egy erőteljes lengyelpiac feeling-je. Amit írtam, az kizárólag a baba nyaraltatására vonatkozott. Tulajdonképpen ideális hely, ha pancsolni akartok, pihenni, meg finomakat enni. Ha szerettek ti is dúskálni az esztétikai és kulturális élményekben, arra nem a megfelelő hely.
2012. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

marha jó. adtam egy normális választ, nem küldtem el senkit semmilyen éghajlatra, erre én vagyok a köcsög.

köszönöm.

lehet, hogy én nem viszem nyaralgatni a gyerekemet 1 évesen, de remélem ilyen sem leszek mint ti...

2012. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Mi amikor először voltunk 8 hónapos volt a babám. Akkor júniusban voltunk Hawaii-n(Honolulu) 3 hétre. Következő nyralás télen volt akkor volt,amikor 1 éves és 2 hónapos volt. Tunéziában(Hammamet) voltunk 1 hétre. Tavasszal voltunk még Miamiban 2 hétre,bár gyerek nélkül. Aztán tavaly nyáron voltunk Madagaszkáron(Antananarivo) 2 hetet és 5 napot. Ekkor 1 éves és 10 hónapos volt a pindurka. Novemberben,mikor 2 éves volt Olasz országban(Szicília) voltunk,bár fürdeni azt nem igazán tudtunk csak a szálloda belső wellnes részében és ide kocsival mentünk,mert már 8 hónapos terhes voltam a 2. kislányunkkal. A nagyobbik kislányunk most 2 éves és 8 hónapos a kissebbik pedig 7 hónapos. Jövő héten indulunk Egyptomba(Hurghada) 2 hétre.

Jó nyaralást nektek. :D

2012. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk pont júl.4.-én lett 8 hónapos a kisfiunk. Veled idén megyünk először Egyiptomba. Előtte azonban többször voltunk,rokonokkal,barátokkal nyaralni akiknek 9-10 hónap körüli babáik voltak. Ahol a legjobban érezte magát a baba az szerintem egyérelműen Görög ország volt. Ezen kívül voltunk még,Jordániában,Maldív-szigeteken és Máltán ekkora gyerekekkel.

Érezzétek jól magatokat.

2012. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!