Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vinnétek vagy...

Mennyi idősen vinnétek vagy vittétek a babátokat repülővel lényegében nyaralni?

Figyelt kérdés

Alakult egy lehetősègünk, szeptemberben Spanyolorszàgba vagyunk hiatalosak, fiam akkor lesz 17hónapos.

Èn nem vagyok biztos a dologban, fèrjem szerint nem lenne semmi gond.

Igazàból sogornőmèkhez mennènk, kisebb esküvőre mindent àllnak, csak legyünk ott...


2015. jan. 13. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
le leszek pontozva: 4-5 évesen
2015. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

bar en nam vagyok anyuka, utaztam mar 10 oras repulouton, es voltak egeszen pici babas csaladok is, akar 4 hos kortol. Igaz, sokat sirtak, de szerintem egesz jol turtek az utat.


Ami teged illet:

ne aggodj az uj orszagtol, europaban van, annyira nem mas. Foleg, hogy rokonokhoz mentek. A kicsi meg izgatott is lesz. Keszitsd fel, meseljetek neki, hogy hamarosan utaztok, mutass kepet a repulokrol. Mivel kisfiu, meg tetszeni is fog neki a jarmu! Szoval ne aggodj :)

2015. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

14 hónapos volt a lányom mikor a férjemet a munkája Rómába hívta. Mindent fizettek nekünk, így nem akartuk kihagyni és még sosem voltam Rómában. Féltem nagyon, vittük a húgomat is, hogy míg a férjem dolgozik ne kelljen egyedül lennem, féltem az idegen országtól stb. Remekül sikerült nyaralás volt, meg se mukkant a repülőn. Felszálláskor picit nyugtalanabb volt. Annyi volt fárasztó, hogy 1.5 órán át szórakoztatnom kellett, hárman voltunk, de csak engem akart.


Szilveszterkor most Dubaiban voltunk, már két és fél éves a lány és oda 5 vissza 6 óra volt a repülőút. A Jóisten is úgy akarta, hogy odafelé a délutáni alvásidőben, vissza meg este jöttünk. Oda felé 3 órát, vissza végig aludt.


Sokszor utaztam már úgy, hogy voltak kisgyerekek. Nem fog sírni egy óráig, az út alatt végig, erre kicsi az esély, ahogy láttam. Elszórakoztatod, úgysem lesz kényelmes, mert nincs még neki külön ülés, gondolom ennyi időre nem is igényeltek. Mást meg nem zavar, ezen se idegeskedj, a gép alap zúgásától alig lehetne hallani, ha sír.


Azt tanácsolom vigyél neki valami vadi új játékot, azzal elvan egy darabig, meg rágcsát, innivalót. Fel- és leszállásnál segíthet neki, hogy ne duguljon be a füle. Ha szopizik még akkor az meg csúcs szuper.


Ne izgulj, jó nyaralást!

2015. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9 hetes volt mikor eloszor repultunk, raadasul rogton 13 orat. Semmi gaz nem volt. Jo utat
2015. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. jan. 13. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!