Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítjátk a babátoknak...

Hogyan tanítjátk a babátoknak az alap dolgokat p pápá, stb?

Figyelt kérdés

Ma vltunk stàtuszon, a vèdőnő szerint 8,5hónapos kislànyom jól fejlődik, mozgàsilag ....màr àll, de szerinte màr tudni kellene pàpàt inten ès mutogatni...


Hogyan tanítsam? Jelenleg minden fjgyelmèt az àllà köti le, nem is figyel ràm meg sem àll...


Mellèkesen a nevère felfigyel, tudja gyere szót a nemre pedig begyorsít hogy elèrje a cèl dolgot...


2015. jan. 14. 13:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondolom ilyenkor ti mozgazjàtok a kezecskèjèt...

Ès nektek sohasem ellenkezett?

2015. jan. 15. 10:28
 12/14 anonim ***** válasza:
persze, ilyenkor én mozgattam a kezét, de természetesen ellenkezett, elhúzta vagy feszesen tartotta a kezét, akkor nem csináltam, ez aztán nem egy olyan dolog ami kötelező.
2015. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megijedtem hogy ellenkezès nem jelent jót, de ha màsnàl is előfordult akkor kevèsbè aggaszt...
2015. jan. 15. 12:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Én járok ringató foglalkozásra, és ott az a szabály, hogy mindent a felnőttek csinálnak, a babáknak semmit sem kötelező. Ilyen korban az enyém még nem tapsolt, nem is integetett, de most már, hogy 1,5 éves minden dalnál tapsol, lecsücsül meg minden.


Szóval elég szerintem ha te integetsz és mondod, hogy pápá, és akkor utánozni fog ha lesz kedve. Nem jó erőltetni semmit.

2015. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!