Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti tápszert így megkaphatja...

Esti tápszert így megkaphatja még?

Figyelt kérdés
Fogzik, így nem ette meg este a szokásos adagot, csak kb a felét. Utána betettem a hűtőbe. Most reggel odaadhatom még a maradékot, vagy azt már ki kellene önteni?
2015. jan. 15. 07:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb tápszert maximum 2 óráig lehet hűtőben tárolni, utána kuka.
2015. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Én mindig odaadtam nekik, soha nem lett bajuk.
2015. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem szabad odaadni akkor sem, ha hűtőben volt. Ráadásul mikróban sem szabad melegíteni, mert a benne levő nem tudom milyen cucc felbomlik. A dokink mondta.
2015. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Tudtátok, hogy a kórházakban 12 órára előre "legyártják" a tápszer mennyiséget és felhasználásig hűtőbe tartják?
2015. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Én nekiadtam a kutyának vagy kiöntöttem. Mindig frisset készítettem.
2015. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

Én is pont azt akartam írni, hogy a kórházakban előre legyártják és hűtőbe teszik. Nos, akkor igen igénytelen ápolónők vannak:D

Amúgy én is odaadtam az este hűtőbe tett tápszert a gyerekemnek, ha szinte semmit nem evett belőle, csak 1-2 kortyot, így amikor kihűlt, beraktam a hűtőbe és reggel megmelegítettem neki, megitta, köszönjük semmi baja nincs.

Ez olyan, hogy az anyatejet is betesszük a hűtőbe nem? Szerintem semmi különbség, sőt még az anyatejnél sokkal jobban kell figyelni szerintem. Az anyatej is eláll egy 24 órát a hűtőben, akkor a tápszer miért nem állhatna el?Mert akkor elég igénytelen az az ember is, aki az anyatejet 12-24 órát hűtőben tartja. Szóval, aki ezt írta, hogy igénytelen aki hűtőbe teszi, az kicsit gondolkodjon már. A sima tejet is hűtőbe teszed nem? A tápszer is egy tejalapú ital, magyarul tejből készül, ráadásul vízbe teszed. Miért ne állna el akár 24 órát is a hűtőbe? Mint az anyatej vagy a tej?

Az, hogy ráírják a dobozra, hogy csak frissen, az azért van, ha az a gyerek valamiért beteg lenne, ne a tápszerre fogják. Ennyi. A gyártó kivédte magát.

Bár vannak a paramamik, mindenkinek úgy gondolom, hogy az ő dolga hogy mit ad a gyerekének enni.

Kérdező, semmi baja nem lesz a gyereknek a tápszertől, ha amit kihűlt, időn belül beraktad a hűtőbe, nem pedig úgy, hogy kint állt 3-4 órát és úgy tetted be.

2015. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Odaadhatod, de ha reggel sem fogy el, már öntsd ki.
2015. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 7-es, pontosítanék: Az anyatej 3 napig is tárolható hűtőben :-)
2015. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én nem az eltelt idő miatt nem adom oda neki, hanem a mi tápszerünk összeáll az üveg alján, kiül körbe a szélére, egyáltalán nem bizalomgerjesztő néhány óra elteltével. Én sem innám meg, így a gyereknek sem adom oda.

Én ránézésre döntöm el.

2015. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem nagyon érdekel mit csinálnak a korházakban, tudom én azt jól. Azt is tudom hogy a tápszer nem romlik meg 12 óra alatt. De én nem adtam oda soha a gyerekemnek állott dolgott. Ez az én véleményem. Azt hogy mãs hogy csinãlja magasrol sz...k.
2015. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!