Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós a fiam, és rengeteget...

5hós a fiam, és rengeteget mocorog éjjel, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Addig mászik álmában amíg neki nem megy az ágynak, és akkor fel kel mert ugye nem kényelmes neki, de visszateszem és megint vissza mocorog. akinek volt hasonló, mitől? mikor múlt el? mit tett hogy nyugodtabban aludjon...stb. köszi
2015. jan. 15. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kislányunk ugyanígy össze vissza forog álmában, van h mászik is pár lépést. Nem tudom mitől van de már vagy 3 hónapos kora óta csinálja. Nappal ha a franciaágyon alszik el akkor 2 óra alvás alatt teljesen körbemássza az ágyat. Remélem lassan abbamarad. Bocsi nem tudtam segíteni de nem vagy egyedül.
2015. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

SZerintem a mozgásfejlődési ugrástól lehet. Mostanában kezdett kúszni? Ilyenkor sokszor még álmukban is gyakorolják a mozgást.

Bár hozzáteszem, szerintem alkati kérdés is, az én fiam is rendkívül mozgékony álmában is :) Már 2 éves, de sokat vándorol :)

2015. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát kb 2-3 hete indult be nagyon, de ébren szinte alig tud előre fele menni. plusz nppal 2-2.5 órát is alszik és szinte meg sem moccan.
2015. jan. 15. 20:57
 4/7 Kelemen Szabina ***** válasza:
Nekem is ezt csinalja kicsi kora ota :-D most 16 hos de gyakran forog, maszik, hempereg ossze-vissza .
2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. hát ezt nem jó olvasni :) mert az a baj hogy emiatt sokszor kelünk éjjel. de remélem hamar kinövi :)
2015. jan. 15. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd meglátod akkor, hogy elmúlik-e :) Én pl a mai napig nem merem magas ágyon altatni, mert hiába a kipárnázás, mindig valahogy lecsúszott :) Földre nyitható kanapén alszik, sokszor úgy találok rá, hogy csak a feje van az ágyon :)

Nekünk pont emiatt a kiságyat hamar le kellett cserélni, mert folyton "mászkált" benne és mindig hatalmasakat koppant. És pont emiatt vele aludni is iszonyat kényelmetlen, de sokszor muszáj, még nem alussza át az éjszakát :(

Második válaszoló voltam

2015. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén 5 hós a fiam és nekem akkor mocorog csak ha szomjas. Nem sír éjjel nem nyüglődik hangosan csak csapkodja magát fogolodik.megitatom és utána nyugi van.A.
2015. jan. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!