Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény tornával kapcsolatban...

Dévény tornával kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata? Feszes izomzat lazításával kapcsolatban.

Figyelt kérdés
A gyermekem feszes izomzatára Dévény tornát javasoltak 10 hetesen. Elvittük, hát nem a legkellemesebb látvány. És ekkor még enyhén fogalmaztam. Valakinek van tapasztalata Dévény torna segítségével vagy anélkül történő izomlazítással és további fejlődéssel kapcsolatban?

2015. jan. 16. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
a Dévény torna az egyik legjobb torna ahova viheted a picit, én 2 évig hordtam a lányom (nálunk más probléma is volt) fél évig vele együtt bőgtem én is végig az egészet, de megérte... annak köszönhetem, hogy a lányom megtanult járni... tudom, milyen borzalmas végignézni ahogy "kínozzák" , de a végeredményre kell koncentrálni
2015. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak jó tapasztalatokról tudok beszámolni. Mi úgy mentünk, hogy a jobb oldalát nem használta a kislányom. Korababa volt, 9 hónaposan kezdett mászni, féloldalasan. Nagyon gyorsan lett eredmény, már 2 kezelés után hatalmasat fejlődött. 2 hónapig jártunk, a végén már önállóan lépegetett.
2015. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi gyenge izomzat miatt jártunk, 20 alkalmat. Nagyon megérte látványos volt a fejlődés. Csak ajánlani tudom. Tegnap voltunk utoljára most hozta be a lemaradását, 15 hónapos kislányom.

Minden alkalmat végigsírt szegény, de megérte.

2015. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csak jót tudok róla mondani.
2015. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én áldom a Dévény tornát!

Fiam laza izomzatú volt, 6 hetesen vette észre a doki. Ő akkor a Katona-módszert javasolta, de nekem nem annyira tetszett. Napi 6-szor nem akartam "rángatni" egy 6 hetes babát, úgy,hogy azt sem tudom,hogy egyáltalán jól csinálom-e. Dévényeshez fordultam és nem bántam meg. Nálunk is volt sírás, de még milyen. Volt,hogy kimentem, én kint bőgtem,hogy ne lássa a baba. De tudtam,hogy inkább most sírjon heti egyszer, mint később valami maradandó baja legyen.

Mi elég sokáig 11 hónapig jártunk. Akkor kezdett el mászni. Nem tudom, hol lennénk nélküle.

2015. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!