Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is bele akarnak...

Nálatok is bele akarnak szólni folyton a nagyszülők a babagondozásba?

Figyelt kérdés

Mit adjak neki enni, mikor kezdjem a hozzátáplálást, mi az, hogy nem 3 hónaposan tervezem (mert szerinte ez a későbbi kezdés csak egy modern fellángolás, ami jó eséllyel majd megint vissza fog alakulni a régi szokásokhoz). Hogy merek neki nem a bio piacról származó zöldséget adni? (város másik végében van) Milyen felelőtlen anya vagyok ezért! Stb...

Kezdek kicsit besokallni. Már a második gyerekem, az elsőnél is rengeteg vita volt ezekből (ott a mikrót akarta tiltani) Ha kiállok, hogy az én gyerekem, akkor nagyon megsértődik és elkezd érzelmileg zsarolni. Szeretem anyámat, de nem értem ezt a viselkedését.

Anyósék sem jobbak, csak ők a háttérben csinálnák ezeket, ha otthagynám a gyereket (nem teszem).


2015. jan. 16. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: rendben anya, anyós. Aztán szrni rá.
2015. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!