Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát 1 hétre...

3 hónapos babát 1 hétre elvinnétek nagyszülökhöz? Eröltetik a nagyszülök, hogy legyünk ott is.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha jól elvagytok ott miért ne?

Én simán vinném.

2015. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem borulhat fel a napirend? Nem szeretnék pl. Éjszakázni
2015. jan. 5. 21:50
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vinném ilyen hosszú időre. Nem hiányzik neki h mindenki kézbe kapkodja, na meg nekem se h azt lessen folyamatosan mit csinálnak vele. Na meg ilyenkor a szomszéd néninek a mutogatják, sztem ez nem kell egy 3 hónaposnak. Na meg a fél házat össze kéne neki szedni h minden biztosan legyen, biztos nem csinalnám mert a nagyszülő hisztizik és nem érti meg h kicsi.
2015. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ez szerintem babafüggő is. Az én Fiam lehet nem vette volna jó néven, mert bár imádja a Nagymamáját és a Nagypapáját, de nem tud olyan jól aludni ott, mint itthon, a saját ágyikójában. Ha szeret ott lenni, ismerős neki a környezet, vele vagytok ti is, és esetleg van egy számára már ismerős utazóágyatok, akkor lehet nem lenne gond. De mondom, gyerekfüggő. Lehet érdemes lenne 1-2 napra kipróbálni először, nem egy egész hétre.
2015. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit írnék h szerintem ezzel borul neki minden. Utána lehet sokkal nehezebb lenne. Mondjuk ez gyerekfüggő. Nálunk egy nap is borította néha.
2015. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért ne? Unokatesóm Angliából repült haza 2 hétre a 3 hónapossal.
2015. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi! ez tényleg gyermek függő!

Mi voltunk 10 napot Balatonon nyaralni akkor volt a kisfiam 3,5 hónapos éjjel ugyanúgy aludt mint itthon a nappalokkal sem volt semmi extra.

Csak ezért gondoltam de nem gondoltam bele.

1 -es

2015. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kelemen Szabina ***** válasza:
24%
Én nem vágnék bele. Egy nyaralás megint más, nekem hasfajos volt sokat sirt, es ölbebaba lett, és ott 1 percre se tennék le kezrol kezre jarna, utana meg te szenvedsz vele 1 perc nyugtod se lesz tole, meg pisilni se :-(
2015. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2 hos volt a fiam, amikor 10 napra elmentunk vele anyuekhoz. Azota is megyunk havonta egyszer egy hetvegere, illetve ha a suliban hosszu szunet van (akkor anyu nem dolgozik), akkor arra vegig lemegyunk. Most amugy 8 es fel hos. Semmi nem valtozott, semmi nem borult. Igen, jott az osszes szomszed, szomszed szomszedja, baratok, haverok, unomatesok stb. Kimondottan elvezi. Ugyanugy aludtunk, mint itthon, ugyanakkor etettem stb.
2015. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es vagyok ujra. Azt elfelejtettem irni, hogy termeszetesen alladoan valami kezeben volt, de most, hogy hazajottunk ugyanugy elbogaraszik akar egy orat is egyedul a jarokaban. Tehat ez sem valtozott. Biztos gyerekfuggo. En elvinnem kerdezo.
2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!