Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek babája...

Anyukák, akiknek babája tápszert kapott, hogy dolgoztátok fel/fogadtátok el, hogy nem tudtatok anyatejet adni neki?

Figyelt kérdés
Nem provokatív a kérdés!!!! Néhány hetes babám mellett egyre kevesebb a tejem, és tápszert kap kiegészítésként.

2015. jan. 17. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem értem, hogy mit kell ezen feldolgozni? A tápszer nem az ördögtől való, nem lesz a gyerek se kevesebb, hogy "csak" tápszert kap... nem értelek.
2015. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Eleinte rossz volt, de aztán próbáltam úgy felfogni, hogy ettől még egészséges baba marad, nem történt tragédia.


Illetve próbaltam megnyugodni, hogy a még meglévő tejemet tudjam tartani, szaporítani.

2015. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Én önként váltottam tápszerre mert sok gond volt a mellemmel. Na bumm. Jó lepontozást :)
2015. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

A család sokat segített. Senki nem vetett meg e miatt, így én is hamar elfogadtam, hogy ez van.


Egyetlen dologra ugrottam és ugrok most is (5 éves múlt a lányom): amikor azt hallom/olvasom hogy tápszerezni egyszerűbb. Ja, nyilván sokkal egyszerűbb hajnalban kómásan fél kézzel vizet forralni-hűteni mint mellre tenni a gyereket a puha, meleg ágyban :-)

2015. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Első gyereknél sokat tettem azért, hogy legyen elég tejem, nagy keservesen, de sikerült. Most lelkiismeretfurdalásom van, mert nincs erőm, időm, energiám ugyanazt megtenni.
2015. jan. 17. 09:31
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

A tápszer is tejből van, különböző eljárásokkal teszik emészthetővé, ideálissá a csecsemő számára, csak neve miatt, hogy "szer" sokan azt gondolják, ez valami méreg, valami műanyag.


Remélem, azért ez is segít, h tudatosuljon benned, h semmi rosszat nem teszel a babáddal, ha tápszert adsz neki.

2015. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Százszor fontosabb dolgok vannak egy baba életében, mint az, hogy mit eszik! Szerencsére most már van kiváló alternatíva, nem úgy, mint régen. A fontos, hogy szerető környezetben és egészségesen fejlődjön.
2015. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Konnyen. Olyan boldog voltam, hogy egyik gyerekem se hal ehen!
2015. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod! Ket gyerek mellett ezt nagyon nehéz kivitelezni. Én egy gyerekkel, rengetek segítséggel is megküzdök minden csepp tejért.
2015. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Az első babám születésétől fogva tápszeres volt,a második babám 1 hónapos koráig csak anyatejet kapott,és a születési sólyához képest fogyott,így az orvos tápszert írt fel neki,nem szerettem volna,mert bőven volt tejem,de tudtam,hogy így a legjobb neki,és azért mert tápszeres lesz,nem lesz semmiben se hátránya
2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!