Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos gyereknek mennyi...

3 hónapos gyereknek mennyi pelenka kell egy hónapra?

Figyelt kérdés
Én már nem emlékszem, nagyobbak a gyerekeim, de gyanítom, elég naponta 6-8 db. Szombaton a szomszédom közölte velem, hogy nincs pénze pelenkára, várja a családi pótlékot...Mellette van 5 gyerekük még. Minden hónapban ez a műsor, és erősen elgondolkodtam rajta, hogy szólok a családgondozójuknak. Naponta 3-szor jön át pénzt kérni. Nagyon unom ezt a felelőtlen pénzbeosztást, amit művelnek!

2015. jan. 19. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk szinte elejétől kezdve elég 4-5db, tehát olyan 100-150darab fogy.

és mi az összefüggés a pelenka és a szomszéd között? az érdekel hogy mennyibe kerül a pelus egy hónapra és hogy nem tudják megvenni? nekünk pénzben olyan 8000-10000ft, de mi pamperst használunk, ennél jóval olcsóbban is ki lehet hozni a pelust, van neten 30-40ftos is.

2015. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában 5db/nap nekünk is elég 2 hónapos korától. Most 2csomag 84db-os babylove pelust használunk egy hónapban, az 9000Ft, kuponokkal 7000ft/hó kb.
2015. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 doboz babylove pelus fogyott kb. (84 db). Minden hónap elején vettem akkor van 10% kedvezmény is plussz. Na meg ha vki gyűjti a pontokat akkor 25% kedvezmény is van egy dobozra. 4699 ft egy doboz, ki lehet számolni kedvezményekkel mennyi.

Amúgy kíváncsiságból te minek pénzeled őket ennyire? Ha adsz persze h mennek még.

2015. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aham... szóval a szomszéd tőled akar pelusra pénzt kérni? :)

Annyira változó ez, hogy mennyit pisil, kakik a gyerek, általában nekünk két és fél csomoag pelus szokott fogyniegy hónapban (a 62 db-osat veszem, mi Liberozunk), 10000 ft körül van.

2015. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hetes mult a babam,heti egy csomag 45db-os pampers nekunk eleg szokott lenni.Egyebkent szerintem fugg a pelenka minosegetol is,hogy mennyi kell belole.Vettem egy csomag Liberot,es sokkal tobbet hasznaltunk belole,mert mindig nedves volt a popsija,mig a Pamperssel akkor sem nedves ha tele van a pelus.

Ha ilyen rendszert csinalna a keregetesbol a szomszedom en nem nyitnek ajtot amig le nem szokik rola.Max kiszolnek neki,hogy epp nem erek ra.

2015. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem adok nekik egy fillért sem, mert úgy gondolom, hogy ennyi gyerekre kapnak annyi pénzt, hogy lehessen venni belőle. De mivel dolgozom, bepróbálkoznak anyunál és a többi szomszédnál is. (nem együtt lakunk anyuval, csak pár házra) Szóval nemcsak tőlem kéreget, hanem az egész környéken:S


Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!