Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, van ötletetek?

Mit tegyek, van ötletetek?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos babámat szoptatom vagyis eddig szoptattam, de kezd elapadni a tejem szószerint éppen, hogy csak van és nem fogadja el a tápszert. Nagyon éhes, ráadásul jelenleg egy forintom sincs mert az apja lelépett az utolsó fillérrel is egy nőcske miatt és rokonok is messze laknak nem tudok neki mást adni enni. Éhes szegény! Nem tudom mit csináljak.

2015. jan. 19. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kérj kölcsön! És feltétlenül hívd fel a védőnőt, Neki kell tudnia valami segítséggel szolgálni.
2015. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sokat, legyen egész nap cicin (szó szerint). Minél több inger éri a melledet, annál több tejed lesz.
2015. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szoptasd minél többet. A tej nem apad el ilyen gyorsan.
2015. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni, mert a stressz sem tesz jót a tejcsidnek. Tedd sokat cicire!

Kérj valakitől másmilyen tápszert. Kezdj el adni neki gyümölcslevet.

Hívd fel a védőnőd, biztos tud segíteni.

2015. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :) Sikerült megoldani.
2015. jan. 20. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogyan?
2015. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!