Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek a narancssár...

Van olyan, akinek a narancssárga (simply dry) pampers bevált, viszont a zöld (baby dry) nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyszer volt a zöld és a narancssárga is.A narancsból ami lehetett kifolyt,a zöldet már akkor használta,mikor nem pisilt sokat,de az meg a földig lógott neki egy pisilés után már,tehát semmi pénzért nem vennék pamperst.De nekünk a libero is állandóan átázott,most hogy alig pisil már 2 évesen,most jó az is,de nekünk jobban bevált a rendelhető 100-as kiszereléses dada és társai,meg a rossmanos is.Most pl az lett rendelve,az éjjeli pisit már nem bírja ki most ez sem,bár lehet csak nagy combban neki,viszont a kisebb méretből meg a popó és cuni is kilóg neki,mivel magas gyerek.
2015. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1.fehér pampi

2.zöld

3.narancs


ez nálunk a sorrend, mi ajándékba kaptunk egy csomag narancssárgát, de annyira rossz volt, hogy pár darab elhasználása után bevittem a védőnőnek, hogy adja oda valamelyik rászoruló családnak. sajnos nálunk a zöld is átázott 1-2 alkalommal, de az én lányom extra sokat iszik, van, hogy napi 6-8 dl víz lemegy (+4 dl tápszer), így ő nagyon pisis kislány :) a fehér nekünk a legjobb, azzal még sosem volt baleset. sajnos tényleg drága, de kuponnal egész tűrhető ára van.

2015. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A sleep and play-re gondolsz? Ha igen én imádom :-) két hónapos kora óta használom. Kaptunk zöldet de már egy pisit éreztem a szoba másik feléből. A narancsal sosem volt balesetünk :-)
2015. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Míg kisebb volt a fiam használtunk Pamperst. A narancssárga és a zöld nagyjából ugyanannyira voltak jók, talán a narancs vmivel jobban passzolt rá. Sztem azért próbáld ki mielőtt nagyobb adagot megvásárolsz. Ráadásul mi már többször is váltottunk pelust azért, mert ami korábban bevált, az már nem volt jó (változott a baba "alakja", szokásai, mozgása, széklete).
2015. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a baj, hogy változott az alakja és az eddig jól bevált pelenka már nem jó sajnos. Azóta már vagy 5-6 félét kipróbáltam, de egyik sem jött be igazán. Kb egy hónapra elég pelenkát gondoltam venni, így akciós. Így 9p lenne egy darab a 3as méretből, ami kb 36 Ft. De akkor veszek előtte egy kisebb csomagot kipróbálni, aztán meglátjuk. Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 20. 22:37
 16/18 anonim ***** válasza:
Születèsètől fogva a kisfiamnak a narancssárgát használjuk ès nagyon jòl bevált :) egyszer pròbáltuk a zöldet,de egy pisi után átázott,a kakiròl nem is beszèlve. Ùgy hogy mi a narancsnál maradunk :)
2015. jan. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a fehér pampers vált be amíg kicsi volt csak azt vettem, után nagyobb méretekben már nagyon drága volt, így vettem zöldet és naracssárát is de egyik sem vált be, a zöld csak-csak a sárgából minden kifolyt. Egy éves múlt a fiam kb. 7 hónapos korától csak Rossmann pelenkát használunk és az nagyon jó. Árban is és minőségben is nagyon elégedett vagyok vele. Pampers popsitörlőt is vettem 6db volt össze csomagolva, (pampers fresh clean) soha, de soha nem volt piros a fiam popsija, de amikor azt használtuk már egy törlés után is tiszta vörös lett a feneke. Egy csomaggal elhasználtunk, a többivel csak a kezét töröltem meg játszóterezés után, még mindig van 2 csomag, valószínűleg kidobom.
2015. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak kis kiegészítés. A simply dry idén 2016 nyarán kerűlt magyarországra . Jelenleg csak a müller forgalmazza. Nagyon jó pelus. A mi "narancs " pampers sleep and play névre hallgat valóban olcsóbb és gyengébb pelus.


Az active dry nagyon jó. A premium care szerintem vastag és drága.


A simply dry valahol a kettő házasságából keletkezett. Szerintem nagyon jó. Egyenlőre elég drága.

2016. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!