Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki kutyát/macskát bent tart a házban újszülött mellett?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 17:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%

2-es vagyok,jól le lettem pontozva.

Azért sokan komolyan elhiszik,azt amiket leírtak??!

Ne vicceljünk már!Azok ÁLLATOK,nem EMBEREK,ÁLLATOK!

Nem házba való egyik sem,akár milyen okos,jól nevelt,tiszta stb.. Kint a helyük!

2015. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát amit én leírtam, azt már csak elhiszem, hiszen nálunk esett meg. (roti)

Amúgy meg ez egyéni beállítottság kérdése. Nálunk pl a kutyán, macskán kívül volt csincsilla, patkánykák, tengerimalacok, hörcsög, persze nem egyszerre.

Sosem voltak betegek miattuk a srácok, büdös sem volt, csak oda kellett figyelni a tisztításukra. És a kutya sem nyalta össze a babát sosem, csak később, amikor már együtt rohangáltak az udvaron.

De az is igaz, hogy nem kell feltétlenül benn tartani a kutyát, macskát, csak nagyon igaza van az egyik válaszadónak, ne azért lökjük ki, mert baba került a házba.

2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
3 kutyám van a lakásban, ás az egyik egy 50 kilós labrador ... és jön melléjük a baba ... :D
2015. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Semmit, magánügy.

Nekünk is van kutyánk.

2015. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%

Ne aggódj 2-es, engem is lepontoznak, csak mert az ő véleményükkel nem egyező már nem is vélemény...

Értelmesen leírtam én is, hogy mit gondolok, és a velem nem egyezőket érdekes, én nem pontozom le. Elolvastam, és bár nem osztom, de elfogadtam azt az érvelést és pont.

Na de sz#rok bele, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja...

4-es, 10-es

2015. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk is van egy mopszunk. Már 2,5 éves a fiam, nagy barátja a kutya és semmi baja tőle. Ha valaki nem szereti az állatokat, annak úgyis hiába magyaráz az ember és én igazából az ilyenek véleményére nem is vagyok kíváncsi.
2015. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%
4 gyerek, 4 macska (ki-be járnak, kertes házban lakunk), 3 kutya (2 házőrző szigorúan kint, 1 pici bent), plusz egy mongol futóegér. Szerintem ez önmagáért beszél. A gyerekeink gyakorlatilag sohasem betegek.
2015. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Csak jelezni szeretném, hogy senkit sem pontoztam le (nem szoktam pontozni), és senkire nem kényszerítettem rá a véleményemet sem.

A rotis anyuka)

2015. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

5 macska, és egy kaukázusi kutya, ő mondjuk kinti, de szilveszterkor, viharoknál nagyon fél, akkor bejöhet.


Minden állatunk oltott, féreghajtott, bolhairtózva vannak.


Fiam 11 hónapos, kezdettől elbűvölve figyeli a macskákat, hangosan felkacag, ha meglátja őket.


Azoknak a babáknak, akik állattal nőnek fel, 31%-kal jobb az immunrendszerük, mint azok, akik steril körülmények között vannak, továbbá itt kezdődik az állatszeretővé nevelés.

2015. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban van kutyánk és cicánk is, most tervezzük a babát. Eszünkbn sincs elvinni őket, ők a család tagjai, szeretjük őket. Ezen tényleg kár vitatkozni, más az, mikor valaki családtagjának, társának tekinti az állatot, és más az, ha valaki csak házörzőnek meg egerészésre tartja. A kettő sosem fogja megérteni egymás véleményét.
2015. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!