Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már totál ki vagyok. Miért...

Már totál ki vagyok. Miért nem alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

Lányom 15 hónapos. Este 8 kor elalszik minden nap. De pár óra múlva ebred. Vagy a cumija kell neki vagy csak ugy és vissza kell altatnom. Ez így megy egész éjjel kb fél óránként.

Forgolódik egész éjjel. Nem tudom mitől lehet. Vagy cumi vagy csak úgy.

Ő is és én is kialvatlanul kelünk reggel.

Délután 1-2 órát alszik de van mikor akkor is újra vissza kell altatnom.

Mit lehet tenni?

Melette 25 hetes kismama vagyok.


2015. jan. 22. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, de én mindig ráfogom valamire. Jön a foga, fáj a hasa, kakilnia kéne, front van...10-15-ször kel éjszaka, néha elég megsimogatni, néha körözök vele a szobában fél órát. Még nem törődtem bele, hogy simán csak rossz alvó és még évekig nem fogok aludni. 5 hónapos.
2015. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vadul fogzik. Próbáld ki a Viburcol kúpot. Nekünk segített fogzás idején, picit nyugalmasabbá váltak az éjjeleink. A fiam is nagyon ébredős volt.
2015. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor ébred éjjel és nem alszik jól, ha túl meleg van a lakásban. Mindig 18-20fok van éjjel, de volt már többször is, hogy elutaztunk pl. nagyszülőkhöz, 23-24 fok volt és onnantól tudott aludni, hogy kinyitottam az ablakot és lehűtöttem a szobát. (én sem tudok melegben aludni)
2015. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már mindent kipróbáltam. Hidegebb-melegebb legyen.

Szerintem a foga nem lehet mert ez már hó apok óta így van kb fél éve ha nem több.

Nem is lenne vele gond csak ugyebár jön a kistesó és ettől félek.

2015. jan. 22. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég tettem fel egy kérdést erről. Sok hasznos válasz érkezett rá, olvasgasd végig, hátha neked is segít :)



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__altata..

2015. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, túl kell élni. Nekem a pici csinálta ezt hónapokig. Felébredt 1 óra körül, aztán 4-ig csak szenvedtünk, nem tudott visszaaludni. Aztán jött az az időszak, amikor felébredt, szólt, megsimiztem, visszaaludt, majd mire én is elaludtam volna kezdtük elölről. És ezt 3-4-szer éjszakánként. Most 2,5 évesen jutottunk el odáig, hogy csak 3-4 naponta ébred meg éjszakánként, de vissza is alszik. Ez addig nem volt akkora gond, amíg otthon voltam vele, de amióta dolgozom irtó fárasztó, hogy nem tudom kipihenni magam rendesen. A nagyobbiknál ilyen gond sose volt, gőzöm sincs nála miért alakult így. De látok javulást, szóval bízom benne, hogy lassan nyugis éjszakáink lesznek.
2015. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos én nem láttam más megoldást-a doki is ezt mondta,hogy hagyni kell sirni-nyitott ajtónál,hogy csak mi lássunk rá.egy éjszaka már mindenen túl voltunk,ivás,bent ülés,simi..stb-és ott hagytam,egy órát kiabált-azóta alszunk éjszaka.tudom,hogy a legrosszabb megoldás,de nekem bevált.én azt mondtam,h max 3napig próbálom,de az első nap után sokkal jobb a helyzet.valószinűleg a szeparációs szorongás,és a kistesó érkezése egyben sok neki
2015. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!