Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig pontosan vittétek a...

Ti mindig pontosan vittétek a gyereket oltásra?

Figyelt kérdés
Ma kellene elvileg vinnem a 4 hónapos kisfiamat oltásra, de most keltek fel egy tíz perce a gyerekek ( van még egy két éves kislányom is) és kettőig van rendelés és én úgy gondoltam hogy majd jövő héten vinném el és akkor a lányomra az apukája tud majd vigyázni mert nem dolgozik. És egy gyerekkel azért egyszerűbb. Ugye nem baj az egy hét csúszás?
2015. jan. 22. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni a dokit és meg kell kérdezni. Én nem csúsztam vele, mert úgy gondolom, ez annál fontosabb.
2015. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Mi most egy hónapot csúsztunk, mert folyamatosan beteg volt, így pedig nem kaphatta meg az oltást. A doktornő nem mondta, hogy baj, sőt ő mondta, hogy várjunk.
2015. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én mindig pontosan vittem.
2015. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha beteg az más, akkor tényleg nem kaphatja meg és muszáj csúsztatni.
2015. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, mi a 6 hónapos oltást csúsztattuk el, mert dec.23-án nem szerettem volna beoltatni, így január elején kapta, nem volt belőle semmi gond.
2015. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából a három hónapos oltást két hét csúszással kapta meg az ünnepek miatt, tehát még két hete kapta azt, ezért gondolom az az egy hét belefér.
2015. jan. 22. 13:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Az első oltásokat mindig időben kapta. Most a 15 hónapossal csúsztunk, mert pont karácsonyra esett volna, így megbeszèltük hogy januárban kapja meg. Nem volt gond! Vannak akik azért csúsznak mert náthás lett a baba (akkor ugye eleve be sem adja a doki)! Egy hét nem a világ vége!
2015. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne várni kell! Nekünk mindig elmondja a gyerekorvos, hogy 4-5 hét legyen az oltások között. Előbb be sem adja!
2015. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is ki kell várni az egy hónapot a 3 és 4 hónapos oltás közt. Szóval nem jövő héten, hanem két hét múlva vidd a picit leghamarabb.
2015. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a fura, hogy nem mondha az orvos, hogy mikor vidd. Mi mindig kapunk időpontot a következőre.
2015. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!