Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig pontosan vittétek a...

Ti mindig pontosan vittétek a gyereket oltásra?

Figyelt kérdés
Ma kellene elvileg vinnem a 4 hónapos kisfiamat oltásra, de most keltek fel egy tíz perce a gyerekek ( van még egy két éves kislányom is) és kettőig van rendelés és én úgy gondoltam hogy majd jövő héten vinném el és akkor a lányomra az apukája tud majd vigyázni mert nem dolgozik. És egy gyerekkel azért egyszerűbb. Ugye nem baj az egy hét csúszás?
2015. jan. 22. 13:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Január 9.-én volt a három hónapos oltás és nem emlékszem már mit mondott az orvos és itt nem kell időpont. Na majd felhívom a védőnőt hogy mikor menjünk.
2015. jan. 22. 14:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekünk sem kellett soha időpont! Mondta, hogy mi a következő, hogy hova adja majd neki, és hogy 4-5 hetet várni kell.
2015. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz,egyébként is 2 oltás között el kell telnie minimum 4 hétnek.
2015. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze nagyjából időben főleg az első pár oltásnál,meg volt beszélve időpont,de a 1,5 évesnél egy évet csúsztunk,nagyon szerencsétlenül jött össze két hetente megfázott,vagy a doki volt beteg vagy szabad stb.
2015. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de az 5-ös válaszolót kérdezném,hogy milyen oltás van 6 hónaposan, mert nálunk 4 hós az utolsó a 15 hós előtt?
2015. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10- essel egyetértek, Nekünk is napra, órára pontosan mindig előre meg volt határozva, h mikor lesz a kövi oltás így nyilván mindent ahhoz az időponthoz alakítottunk, amit soha nem csúsztattunk (max akkor tettük volna az orvos javaslatára, ha beteg a lányunk) Minden lehetőségről (köteleőz-nem kötelező oltásokról) is kaptunk részletes tájékoztatást, hozzá pedig "személyes nem szakmai" véleményt is az orvosunktól. Szerencsésnek is érzem magam, mert nagyon jó doki alapból..
2015. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért olyan érdekes, hogy nem kell időpont?! Attól még rendes a doki, és tájékoztat mindenről. 16 hós a fiam, de egy oltás előtt sem vártam 10 percnél többet.
2015. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok, valaki kérdezte a 6 hónapos oltást.

Mi kértük az agyhártya elleni oltást, és azt nálunk úgy adják, hogy 3-6-12 hónaposan.

Mielőtt bárki belém köt, tudom hogy van ahol ezt másképp adják, de sajnos minden doki másképp adja :(

2015. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Látom kár volt visszanézni az oldalra,továbbra is rengeteg zakkant,ideggyenge egyén jár ide,aki normális válasz esetén is rátenyerel a pirosra...
2015. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!