Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos, még nem megy, ez...

15 hónapos, még nem megy, ez gond?

Figyelt kérdés
Sokan elcsodálkoznak, hogy 15 hónapos kisfiam még nem megy. Nem egészen értem. Kellene valamilyen szakemberhez vinnem? Az is igaz, hogy az ismerősi körömben mindenki ment már ennyi évesen.
2015. jan. 24. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Az egyik oldalon kicsit feszes volt egy izom, pontosan én sem tudom, de nem érezte rendesen az egyensúlyt miatta. Pedig a mozgásán nem látszott, csinált mindent előtte rendesen. De pl. a bútort sosem engedte el, még 1-1 másodpercre sem, pedig már hónapok óta elég gyorsan ment mellette.

Kétszer voltunk, hogy is nevezzem. Nem torna volt, hanem ilyen izomlazítás jellegű dolog. Nem fájt neki, utána két héten belül stabilan járt.

2015. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. jan. 25. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!