Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért erőlködik ilyen sokat?

Miért erőlködik ilyen sokat?

Figyelt kérdés

5 hetes a kislányom, anyatejet és tápszert is kap. Egy ideje hasfájós lett, ezért espumisant adunk neki illetve tápszert váltottunk, és én is elhagytam pár dolgot az étrendemből. Sokat javult a helyzet, de az utóbbi napokban állandóan erőlködik, sokszor még álmában is. Már szélcsövet is vettünk neki, van, hogy, segít rajta, de olyan is, hogy nincs rá szükség.

Normális ez a sok erőlködés, ha a széklete egyébként megfelelő mennyiségű és állagú?



2015. jan. 24. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

igen, normális, a szélcsőt én nem alkalmaznám, ők még nem tudnak pukizni és babám is pár hónaposan jött rá arra, hogy ha köhög, kiált, akkor kijön..:D


meg ahogy észrevettem, olyankor ha nyugodt, vagy felveszik könnyen kijön, mert sírva, nyűglődve nem megy neki.

meg szoktam tornáztatni olyankor bicikliztetem a lábát kicsit terpeszben és csak alhasig húzva, meg fordított c alakban kell pici nyomásszerűen simogatni a hasát, soha nem körkörösen

2015. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

normalis, a hasfajast majd kinovi, ha esetleg tudnad szaporitani a tejed, elhagyni a tapszert az jo volna, nekunk elmult ahogy a vegyes taplalasrol csak anyatejes lett; 8 hetes korara kb.

a szelcsivezest nem javaslom mert meg szokja, kesobb nem tud majd nelkule kakilni. pukin erolkodik: tornaztas, maszirozd, youtubeon van video hogyan kell.

2015. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!