Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet a kisfiammal?...

Baj lehet a kisfiammal? Aggasztó dolgokat csinál,5 hónapos.

Figyelt kérdés
Eleinte nem aggódtam, csak feltettem egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy néhány napja repülőzik és az egyik válasz megijesztett. Elég ritkán csinálja, de időnként előfordul. Pár napja rázza a fejét is, mint amikor egy kutya marcangol valamit, talán csak az orrát vakarja. Ma viszont elkezdte ütni a fejét a matracba hason fekve. Ezek normális dolgok?
2015. jan. 25. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem normális is lehet még mindig.

Ha pár nap múlva elfelejti, akkor normális.

Az enyém 10 hónaposan pl., járkál, majd leül az asztalnak háttal és csapkodja a fejét a lábának oda-vissza. Illetve ez ment 3 napig, most megkapaszkodik valamiben és dobálja a fejét jobbra balra tátott szájjal és dobbant a lábával, közben röhög. Az apja meg utánozza, hergelik egymást...

2015. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, általában semmi szokatlant nem látok. Értelmes kisfiú. Figyel, minden érdekli, követi a szemével a dolgokat, fényre, hangunkra, arcunkra reagál, mosolyog és láthatóan gondolkodik. Mozgása is rendben van, forog és tolat, tartja magát, amennyire kell. Csak egy kicsit furák ezek a dolgai, amiket felsoroltam.
2015. jan. 25. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan teljesen normális. Fog még ennél cifrább dolgokat is csinálni. Csinál valamit, megtetszik neki, és addig csinálja, amíg élvezi, aztán folyt.köv.
2015. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, majd próbálok nem rágörcsölni minden furcsa szokására. :)
2015. jan. 25. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiam is repülőzött. Nem egész nap, de néha csinálta, van is róla egy ilyen kép. Olyan arcokat tudott vágni hozzá, hogy dőltünk a röhögéstől. Aztán ahogy jött, úgy ment. A fejét is verte egy időben az etetőszék támlájához. Nem jöttünk rá az okára, de azt is elhagyta egyszer csak. Mi minden ilyen furcsaságról megkérdeztük a gyerekorvost, hogyha szükséges, akkor célirányosan tudja vizsgálni, de mindenre azt mondta, hogy normális, csak felfedez a gyerek, és ő nem tudja, hogyha ezt vagy azt csinálja, azzal a szívbajt hozza a szüleire, mert az autizmus vagy a feszes izomzat egyik tünete.
2015. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális 5 hónaposan. Mindegyik gyereknek vannak fura dolgai. Kislányom egy időben azzal szórakozott, hogy ledugta az ujját a torkán, amíg majdnem hányt.
2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül az enyém csak a fejrázást csinálta, de azt elég sokáig. Én is olvastam rosszakat erről. Aggódtam miatta. De elhagyta. Most egy éves és nincs semmi gond. Normálisan fejlődik.
2015. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na... Majd amikor nyomja le a kezét a torkán és azt élvezi, h öklendezik, majd behány és bőg... Meg nyomkodja a hasát és nevet, meg üti a fejét a falba, bútorba, ágyba, tenyérrel csapkodja a fülét, fejét...stb stb stb

:D

2015. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a lányom mániája volt a fintorgas rofoges 5. honap korul, majd a berreges az uveg hangon sikongatas, es most meg fuldoklo hangon szivja be a levegot mintha sipolna...fraszt hozza ram de utana rogton nevet ugyhogy ez is csak egy par napos hobort sztem ...a helyedben nem aggodnek :)
2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugodtam. Amúgy az ujját is dugja a torkán lefele:)
2015. jan. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!