Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babatokat mennyi idosen...

A babatokat mennyi idosen vittetk ki setalni a friss levegore?

Figyelt kérdés
Mennyi idos volt mikor kezdtetek kivinni babakocsiban setalni? Mennyi idore vittetek?

2015. jan. 26. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1. gyerekem áprilisi, 2. gyerekem májusi. Őket 1 hetesen.

3. gyerekem februári, őt 2 hetesen, ráadásul óvodába mentem velük a nagyokért.

2015. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hát mi 5naposan vittük kocsival pestre :) mentem a gátvarratokat kiszedetni. de nyári baba volt, meg amúgy sem volt választásunk. a férjem elég "parázós", tehát olyan 2-3hetes korában vittük ki először kb 1órás sétára. onnantól naponta. előtte meg (persze utána is) rengeteget szellőztettünk a szobájába, nyitott ablaknál aludt.
2015. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
kora tavaszi baba, 2 hetesen már mentünk és bevásároltunk. Kb félóra levegő (+autó), fél óra tesco, fél óra levegő (+autó).
2015. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az első téli baba,január. Őt 1 hetesen át kellett vinni az orvoshoz,és 3 hetesen mentünk először sétálni. A második júniusi baba,ahogy haza jöttünk a kórházból másnak már elkezdtük a sétát,persze nem a kánikulában
2015. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kedves paraszt lepontozó! én is 6 hét után vittem ki a lányaimat, októberben, mert egyikük kis súlyú volt, és direkt mondták, addig ne vigyem ki! ezért a többieket miért kell lepontozni???
2015. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Februári a kislányunk, 2 hetesen már mentünk. Most júniusra vagyok kiírva vele lehet hamarabb is kell mert a nagynak csak kell a kimozdulás.
2015. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.:) Azert kerdeztem mert mi is 3 hetesek vagyunk es 4 jarunk ki setalni. Kicsit elbizonytalanodtam, mivel a napokban eleg rosszul alszik. Eddig ilyen gond nem volt. 5 korul felsir es keptelenseg visszaaltatni. Gondoltam, hogy tul hamar vittem ki, es emiatt, mas otletem nem nagyon van. De ezek szerint ti is ilyenkor setaltatok, akkor lehetseges hogy valami mas a gond?
2015. jan. 26. 13:03
 18/18 anonim ***** válasza:

Decemberi es februari gyerekeim vannak, nem voltak egy hetesek es naponta setaltunk. A mi gyerekorvosunk abszolut a rendszeres levegozes partjan van.

Egyik rossz, a masik jo alvo volt a kezdetektol, nem hinnem, hogy ehhez barmi koze lenne...

Egyebkent egy masodik gyereknel nem is lehet szerintem kikerulni a rendszeres kint letet, hisz a nagyobb nem dekkolhat otthon hetekig a kicsi miatt es nem hinnem, hogy sokan tudnak megoldani, hogy mas levegoztesse/jatszotereztesse a nagyobbat.

2015. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!