Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire színes gyermeked...

Mennyire színes gyermeked ruhatára?

Figyelt kérdés
Milyen ruhái vannak? Fiú vagy lány? Kora?
2015. jan. 27. 10:38
1 2
 11/16 sandrachnologic ***** válasza:
3,5 eves fiú. Minden szin van, nagyon jol áll neki a piros, narancs, citromsárga, padlizsán lila is. Amit kerülünk az a fekete es a feher, de van bezs, világoskék, szürke, vilagos zold, barna. Nagyon elenk, vidám.
2015. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
(Mi alapján megy a pontozás már megint? Valaki dobjon már egy privátot, hogy mi nem volt hasznos, és miért)
2015. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

4,5 éves kisfiú.

Nagyon is színes a ruhatára és én törekszem is rá, hogy ne csak a szokványos sötétkék-szürke-barna színei legyenek.

Félvér kisfiú, így neki még jobban is állnak az élénkebb színek, mint a narancs vagy a neonos zöld- persze mértékkel.

Egy jó farmer mellé egy élénk színű vagy színes csíkos póló neki nagyon jól áll.

Nehéz egyébként kisfiút ilyen változatosan öltöztetni- a H&M-ben szoktam élénkebb színű holmikat találni (pl. kapucnis sárga pufimellényt vagy neonzöldesebb dínós mintájú pólót stb.)

Nálunk még simán menő a narancssárga (természetesen fiú!) szűkebb fazonú farmer, a sárga dzseki, a piros melegítőnadrág stb. is.

Azzal is fel tudom egy kicsit dobni a dolgokat ha neon színű cipőfűzőt veszek, amilyet ő választ (jellemzően neonzöld)- illetve épp az adidas kisfiú cipőknek volt ilyen kollekciója ősszel.


Ha egy-egy ilyen karakteresebb darabot vesz fel, akkor a többi már visszafogottabb, egy színű stb.- ma a narancs színű farmerjéhez sötétkék hosszú ujjú pólót vett fel- ez így még normális és ízléses.


Egyre inkább formálódik az ő kis ízlése is, arra is tekintettel vagyok természetesen.

2015. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2 gyerkősöm is van, egy 2 éves fiú és egy 3 hónapos lány. Mindkettőnek elég színes a ruhatára.

Nyilván a kislánynak főleg rózsaszín ruhái vannak, ennek sok árnyalata, lila-zöld-fehér-kékes-piros.

Kisfiamnál tényleg minden szín előfordul, nagyrészt ugye a fehér-kék-zöld, de van barna-sárga-piros is.

Én szeretem a gyerekeimen a színeket mert nagyon jól áll mind a kettőnek az arcához.

2015. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én mindenkit felpontoztam! Van egy 2 éves lányom, akinek a ruhái nagy részét öröktük, kap mindig új darabokat is meg használtan is vettünk, a nagy része rózsaszín, de van benne bőven lila, világoskék, piros, fehér ia. Fiam 1 éves, ő továbbörökölte a ruhákat, nem ódzkodok tőle , hogy itthonra is ráadjak rózsaszint, plusz az ő ruhájai közt, amit használtan vettünk, nagyon sok a sötét darab, és ezt tapasztalom ismerősök közt is, hogy a fiúkra kifejezetten sötét ruhákat adnak
2015. jan. 27. 14:04
 16/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom. Szinte csak rózsaszin ruhái vannak, az a borzalmas világos babarózsaszin. Hiába kerestem például sárga, zöld, barba, bézs ruhákat, nem lehet találni (nem Budapesten alunk, gondolom, ott azért lehet találni). Valahogy azt gondolják a gyártók, hogy a kislányokra csakis rószaszint illik adni. Az örökölt és az ujonnan kapott ruhák is rózsaszinek. Még szerencse, hogy jól áll a kis szöszi, kék szemű lányomnak.
2015. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!