Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Német babaszobabútort újonnan...

Német babaszobabútort újonnan a vaterán, vagy az expressz.hu-n? Ha nem is vettetek, szerintetek milyen, elég stabil?

Figyelt kérdés
Ez egy 5 elemből álló bútorlapos bútorcsalád.89 ezer ft-ért.Van benne egy kiságy, ami heverővé alakítható, egy kisebb falipolc, egy ruhásszekrény, egy pelenkázó komód, és egy polcos szekrény.Köszke előre is!
2010. febr. 9. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Párom asztaloskodik. Linkeld be, és megnézi.
2010. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. febr. 9. 07:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Rákerestem az expresszen. Ugyanilyen ágyunk van (22.500-ért vettük)! Nagyon szép, és masszív. Ennyi pénzért bőven megéri. Még az is jó benne, hogy mivel bükk, bármikor tudsz hozzá pluszban vásárolni bármit, ha szeretnél.

Egy dolog a hátránya a pelenkázónak (már akinek ez hátrány), hogy a babát keresztben kell letenned rá, nem veled szemben lesz. (Mi az ágyra tettünk egy pelenkázót.)

2010. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem szuper kis bútorcsalád, látom a vaterán csak 80e! A pelenkázó nekünk is ilyen(mi az egész bútort csináltattuk asztalossal), csak a pelenkázó lap alá, hátra, ahol az a nagy üres rész van, oda csináltattunk egy polcot, ami később szintén önmagában használható! Idemásolom, hogy mire gondolok(ez nem a miénk, csak hasonló): [link]
2010. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,


mi pont tőlük vettük a miénket egy éve, nagyon jó bútor, mi is 89e-ért vettük, ez 3 részes, 1 átalakítható ágy, 1 szekrény és egy komóddá alakítható pelenkézó, bp-en a kika-nál adták át lapraszerelve, be volt csomagolva, mondták ha véletlenül hiányzik egy csavar v. vmi pótolják 2 héten belül, de minden meg volt.

2010. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,


most láttam a mail-t, írtam, vaterán vettük. :)

2010. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig írt..
2010. febr. 9. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is tőlük vettük-teljesen ugyanilyen, házhoz szállították, megbízhatóak, a bútor tökéletes, nem rosszabb, pl. a kika lapraszerelt bútorainál és nagyon jó az ára.

15 hónapja használjuk.

2010. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!