Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák! Ti húzgáltáto...

Kisfiús anyukák! Ti húzgáltátok a fütyit? Ha nem jön fel neki a bőr az meddig normális?

Figyelt kérdés
Nálatok megnezte havonta a doki? Ha meg kell neki metszeni azt hogy csinálják és mennyi idős korig?
2015. jan. 29. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 gyerekorvosunk is volt / van, költözés miatt.

Mindkettő azt mondta, h húzogassuk. Fürdés után, óvatosan, amennyire lehet.

Fiam 2 éves, kb 1 mm-es kis lenövése van, amire azt mondták, h az nem baj, mert ha már magának piszkálgatja, akkor az fel fog szabadulni.

Minden tanácsadáson megnézték neki, most voltunk a 2 évesen, ott is.

2015. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem húzogattuk egyiknél sem. A pelenkáról való leszokás után megoldották.
2015. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bercsényi mónika ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki hogy 3éves koráig ne nyúljak hozzá,csak addig huzzam amig engedi!Mert azért tisztitani kell!
2015. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éves a fiam,de egyszer sem húzogattam,azt mondta a doki hogy nem kell.
2015. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a mi dokink/vedononk semmit nem mondd. Nem is látta mèg a fütyit csak amikor hazajottunk a kórházból 8honapja. Majd kedden megyünk és azért rakerdezek már.
2015. jan. 29. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kattints a "fityma.net" weboldalra, ott van egy olyan téma, hogy "letapadás"! Na arra menj rá, tele van csupa hasznos infóval, tudnivalóval, ha meg nem tudod mit tégy, onnan kérhetsz tanácsot is! Nekünk nagyon nagy segítségünkre volt az az oldal, nagyon sokat köszönhetünk neki!
2015. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én fiam 8 éves, sosem nyúltunk hozzá bár volt szűkület és letapadás is. Magától megoldódott mire iskolába ment és már teljesen hátra tudja húzni. Szerintem az esetek többségében nincs szükség a macerálására :)
2022. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!