Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális ha csak a "kisfiús...

Az normális ha csak a "kisfiús" srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném,hogy NEM vagyok pedo vagy ilyesmi :D Egyszerűen csak azt vettem észre,hogy az 1-2 évvel fiatalabb fiúk,akik mondjuk nem jóképű,kigyúrt(sőt egyenesen megijeszt ha valaki nagyon ki van gyúrva) don juanok kevésbé tetszenek,mint mondjuk azok,akik nem feltétlenül jóképűek,hanem helyesek :DD

A barátnőim mind idősebb pasikra buknak,akik férfiasak(van,aki kimondottan azt szereti ha egy pasi szőrös(??):DD),és akárhányszor elmegyünk szórakozni,vagy hasonló és figyelik a pasikat,mindig elsütnek egy megjegyzést,hogy "nekem úgy se érdemes mutatni a srácot,mert nekem a kisfiúk jönnek be". Ezért nem tudom,hogy ez furának számít-e?:D

17/L


2014. ápr. 28. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Privát üzeneteidet dos-támadásnak nézi a rendszer.
2014. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam,na.A helyeske jönnek be jobban,mint a kigyúrt pasik :D
2014. ápr. 28. 20:12
 3/13 anonim válasza:

Kinek mi tetszik

Bár én örültem volna egy ijen lánynak:)

2014. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen már, hogy egy 17 éves csaj tudja, hogy spanyolban a kiejtett H az J-nek írandó?

Még a veszőkkel is jól tagol.


Most azt mondom, hogy kár, hogy nem az idősebbek jönnek be neked, mert most kedvet kaptam egy 17-eshez.


26F

2014. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

4-es te helyesirás alapján vonzódsz az emberekhez?

Amúgy szerintem nem fura mindenkinek más tetszik. Lehet később neked is a férfiasabb fiúk fognak tetszeni.

2014. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3. köszönöm a bókot! :D

Hát nem tudom,lehetséges,hogy később ez majd megváltozik.A barátnőim folyton ezzel égetnek,de akkor megnyugodtam,hogy nem vagyok (annyira) furcsa.:))

2014. ápr. 28. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg azért nem találok csajt, mert helyes és kisfiús vagyok, ajjj :( 18/F
2014. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Komolyan?:D

Akkor lehet mégis tényleg én vagyok a fura :D

2014. ápr. 28. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Pedig minden értelmes lány az idősebb pasikra bukik. A szőr pedig természetes velejárója!

Az hogy te szőrtelen lányosok kisfiúkra buksz, mindenképpen lelki defekt, és haladéktalanul valami megoldást kellene találnod rá!

Van itt egy 23 éves csaj, az is még a kis pelyhesekre bukik. Felnőtt nőként is az elvesztegetett gyerekkorát hajszolja. Beteges... Te is ilyen leszel.

2014. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Képzel 5-ös, igen, tulajdonképp igen.

Meg a szókincs, az irónia, a összeszedett gondolatok.

Sokkal jobban bízom ebben, mint a szememnek.

2014. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!