Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jó, ha egy kisbaba...

Meddig jó, ha egy kisbaba nappal is az ágyában van és ha ki is veszik onnan akkor is csak babakocsiba kerül?

Figyelt kérdés
A baba 16 hónapos és állítólag azért nem veszik ki mert pakol meg akkor nem tud elvégezni tőle.De még így sem tud elvégezni hogy nem foglalkozik vele.Szerintem így nem is fogja megtanulni mit szabad és járni sem tanul meg rendesen.Mit gondoltok mennyire árt ezzel neki?

2015. jan. 30. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire árt? Ultragáz! Hogy lehet valaki ennyire önző? Még a pár hónapos babát is érdemes nappal kivenni az ágyából, hogy megtanulja, hogy az nem a játszás helye, hanem az alvásé. Nyilván behozná idővel a lemaradást, de még olvasni is rossz volt.
2015. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek.... atyaisten! ez még a gyermekvédelmet is érdekelné.
2015. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem értem az ilyen ember minek vállal gyereket? én sem vagyok minta anya, de...nah mindegy. inkább nem írok semmi.
2015. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is már pár hónapos korától kivettem a lányom az ágyából csak aludni raktam bele, meg megmutattam neki, hogy kell játszani a játékaival. Most 9 hónapos múlt és sokkal többet beszél meg nevet mint a másik baba.
2015. jan. 30. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok. hát kivel beszélne a másik baba? szegény.

én is már 2-3 hónapos volt mikor letettem egy plédre azt tessék. de előtte sem volt az ágyban/mózeskosárban az alváson kivül. nah mindegy is. inkább nem kattogok ezen lefekvés előtt. csak szegény baba.

2015. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, az én fiam is van nappal járókában, de nem egész nap.Gyorsan összepakolok, felteszem a kaját és megyek vele játszani. Ő egy éves amúgy. Hagyom a lakásban is játszani, bár elég pici hely áll rendelkezésére, mert nagyon kicsi a lakásunk is, de hát, másszon ahova akar, ha kedve van, sőt már járni is tanul. Egyre ügyesebb. Azért azt senki ne mondja nekem, hogy egész nap takarítani kell. Persze, mindig lenne valami, amit csinálni kellene a lakásban nálunk is, nah de szépen apránként is el lehet végezni a munkát, nem kell egy nap mindent megcsinálni.
2015. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

16 hónaposan már rég járnia kellene, nem?


amúgy a lakást kellene bababaráttá tenni, hogy nyugodtan pakolásszon a kicsi


mi elvagyunk úgy is, hogy én a szoba közepén netezek, ő meg körülöttem néha játszunk, néha rám mászik, de el is fordul és játszik önállóan is

ha kimegyek a konyhába eltüntetem a gépet, vezetékeket, hosszabbítót, kikapcsoom a mobilradiátort, elérhető magasságból elpakolok neheebb, veszélyes dolgokat


simán lehet babával élni, csak úgy kell alakítani a környezetét

2015. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kb 2. héttől kivettem, leraktuk a nagy ágyra, és úgy gügyöréztünk. Csodálom h éjjel alszik a babája, az enyém ket órat nem alszik egyben pedig millio inger éri. Egy ekkora babak az agyban.fekudni borzaszto ingerszegeny. mar az, hogy nem uvolt benne h.kiszetetne jonni, arra vall, hogy le van maradva ertelmileg, mert ha nem igy volna, orjongene hogy vegye ki jatszani/kuszni/maszni felfedezni. Tuti jeleentenem a teruletileg illetekes vedononel aztan majd o eldonti mennyire van lemaradva a baba a fejlodesbe (szerintem.valamennyit biztos az agyon kivul tolt azert, a gyerekorvos tuti kiszurta volna ha nem ugy van).
2015. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Borzadva olvastam amit irtal. Kisfiam 17 honapos, de mi mar mikor hazahoztuk a korhazbol csak alvas idejere tettuk az agyba. Az anyat nem minositem inkabb...Szegeny kisgyerek, mind ertelmileg mind mozgasfejlodesben ugy lemarad, hogy lehet soha sem tudja "behozni". Hatosagok fele jelezni kell.
2015. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kiságy alvásra való, minimális játszásra (ébredés után), meg berakni a gyerkőcöt ha ki kell menni a postáshoz (stb).

Sajnálom azt a kisgyereket.

Kisfiam 16 hónaposan már szaladt, az udvaron játszott, motorozott, bent a házban mászkált, pakolt, játszott stb....

Hogy tud egy 16 hóst egész nap az ágyban tartani?

2015. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!