Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek külföldön dolgozik a...

Akinek külföldön dolgozik a párja, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt, míg megszoktátok? A gyerekek hogy viselik? Párotok milyen gyakran jár haza?
2015. febr. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk évek óta kint dolgozik, én már valójában hozzá vagyok szokva- már amennyire hozzá lehet.

Miután megszültem, pár hónapig velünk volt, hogy segitsen, és mellettünk legyen, de most már ugyanúgy van minden, mint azelőtt, csak gyakrabban hazajár. :)

Sajnos, hogy itthon olyan a helyzet, hogy vagy nem találna munkát, vagy ha igen, akkor abból nem lehet megélni...igy marad a külföld, bár szeretne ő is nagyon hazajönni már.

2015. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kolléganőm férje kb. 8 éve külföldön dolgozik. Van egy 6 éves gyerek. Nagyon rosszul viselik. Havonta, kéthavonta jön haza pár napra.
2015. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja dolgozik kint férjem. Még nem szoktam meg, nagyon nehéz mikor visszamegy. A hazajárás bizonytalan lesz, 6 hét vagy 2 hónap, mikor hogy. 11 hós most a lányom, amióta férjem kiment gyakrabban kel éjszaka, és leellenőriz hogy megvagyok-e, amíg el nem alszik ott se hagyhatom. Viszont napközben ugyanúgy elvan mint eddig.
2015. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, az én férjem is külföldön dolgozik már évek óta. Valamennyire mi is megszoktuk, de most van egy 11 hónapos kislányunk, így most a legnehezebb. Az a jó, hogy 2-3 hetente hazajön, igaz csak hétvégére, de legalább sűrűn itthon van. Neki még rosszabb, mert nincs a gyerekével minden nap. Mi tervezzük, hogy kiköltözünk együtt, mert a férjem nem akar haza jönni dolgozni, és nem szeretnénk évekig így élni. Remélem ez még az idén sikerül.

A te párod is külföldön dolgozik, vagy most készül?

2015. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia az én férjem már 17 éve külföldön dolgozik. Közben megszületett három gyönyörű gyermekünk akik sajnos félig apa nélkül nőnek fel ők már ebbe születtek bele, hogy apa nincsen csak két havonta nekik ez a természetes. Egy gond van vele hogy nem alakul ki közöttük az az igazi apa- gyermek kapcsolat aminek kellene lennie. A gyerkőcök mindig minden problémával örömmel, bánattal hozzám fordulnak először. Még a nagy fiam is olyan dolgokat kérdez mondjuk amit az apjával kellene erről beszélnie. Most nem mondom azt hogy nem beszélget apa meg fia de sajnos nagyon keveset. Kertes házban lakunk úgy hogy minden rám szakad ez idő alatt, közben egyedül én felépítkeztem mindent én irányítottam számoltam intézkedtem amíg apa a pénzt kereste rá. Nagyon nehéz de sajnos éhen döglenénk ha nem dolgozna kint.
2015. febr. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!