Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elofordult veletek olyan hogy...

Elofordult veletek olyan hogy akaratotokon kivul azt gondoltatok hogy minek is kellett most ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeretfurdalasom van emiatt,mert nyilvan nem gondoltam komolyan csak valami miatt ideges voltam nagyon.
2010. febr. 9. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha,mikor már NAGYON-NAGYON fáradt vagyok,arra gondolok,hogy bárcsak valaki elvinné egy kicsit,míg pihenek,pl.mamáék,de aztán kérem vissza.Arra még nem gondoltam,hogy most még nem kellett volna.
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én bizony volt hogy gondoltam, aztán ugyanúgy voltam mint te. De hát nem vagyunk robotok, fáradtak vagyunk, ez még nem jelenti azt hogy rossz anyák vagyunk.
2010. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Volt ilyen gondolatom,nem is egy.Altatás közben sokszor elmélkedtem hogy ha nem volna most hol lennék,mit csinálnék,milyen jó volna ha meg se született volna,nem fogom ki bírni ezt az életet vele,mi a fenéért is szültem meg...Elég depis időszakom volt,aztán itt,ezen az oldalon írta nekem valaki,hogy még nem tudtam elfogadni hogy anya vagyok.Jó pár hónapomba került amíg felfogtam ezt,és el kezdtem elfogadni magam az új szerepemben.Nehéz volt,de sikerült,és azóta én is a "boldog" anyucik közé tartozom.Egyébként ilyet mindenki gondol,azt hiszem.A lényeg hogy ne hagyd hogy elhatalmasodjon feletted ez a gondolat.
2010. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek vannak ilyen gondolatai, csak van aki nem vallja be.

2 gyerekem van:-))

2010. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, gondoltam is, mondtam is a férjemnek, jól kidühöngtem magam, aztán ment tovább az élet. Hát ki szeresse őket, ha nem a szülei? Jó, hogy ilyen őszinték voltatok, azt vártam, hogy ezt a kérdést csupa "hős minta-anya" fogja kommentelni!
2010. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Soha, és ezt őszintén mondom. Sokszor, mikor éjjel nem tud aludni és ringatom gondolok arra, hogy mit csinálhatnak a barátaim vagy amikor hisztizik, hogy mennyire fáradt vagyok, de amikor belegondolok, hogy nem lenne, azt mondom, legyen bármilyen fárasztó is, senki nem volnék többé nélküle és ő a legjobb, ami eddig tötént és hogy mennyivel jobb most, pedig én előtte jártam a világot, országokat, dolgoztam ezer félét, "szabad" voltam. Ez többé már nem számít, csak Ő.

Van egy titkom: heti egyszer, miután lefekszik, apára/mamáa bízom őt és elmegyek. Csavarogni, sétálni, vásárolni, barátnőzni, bárhová. Nagyon sokat jelent ha ki tudod engedni a heti gőzt...

2010. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

volt , hogy gondoltam erre. az elején. fiatalon szültem, szerettem mászkálni, barátokkal elmenni vásárolgatni, kirándulni. aztán a párommal úgy döntöttünk, hogy maradjon a baba, és nagyon boldogok vagyunk már. 11 hós a kis trónörökösünk.

de tényleg nagyon nehéz az elején, a barátok nagy része eltűnik, mert ugye a baba mellett nem vagy kimozdítható, már nem ugyanazok a gondolataid, szval megváltozol.

nehéz ezt elfogadni.

ja és persze egyedül vagy otthon a babával, nincs kivel beszélgess, a férj meló után esik haza, nem akartam őt traktálni az ilyen gondolataimmal.

nehéz, de túl kell ezen lépni, és észrevenni, hogy milyen hatalmas csoda történt az életedben, egy aprócska emberke, csak az akarja , hogy szeresd. ez a legtisztább kapcsolat a világon, szerintem nincs ennél szebb dolog.

2010. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer éreztem (gondoltam) ilyet, kb. 3 hetes korában. Már vörös volt a feje az üvöltéstől, de sehogy se jöttem rá fél éjjel, hogy mi a baja. Leraktam, végre elaludt, az én szemem is kezdett már-már lecsukódni, mikor az övé újra felpattant és csak sírt, sírt, sírt... na akkor nagyon megborultam én is. (de rég volt már) :)) Azóta amúgy nem volt ilyen gondolatom hálistennek. 15 hónapos.
2010. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt....A lányom nagyon rossz alvó volt.Eleinte egészen 3 hónapos koráig volt,hogy hajnal 1/2 4 ig ordított minden dajkálás ellenére este 10 töl.Tiszta pelus,jól volt lakva,stb....Már kész voltam....Nappal sem akart aludni.Eggyik éjjel kibuktam,és akkor mondtam a szobában,"minek kellett ez nekem,megyek dolgozni,te pedig itthon maradsz a gyerekkel." mondtam a férjemnek.Aki akkor nem mert semmit szólni,másnap elmondta,hogy kínjában majd nem nevetett de nem mert !! :)

Hát igen ilyenek is vannak.Persze nem gondoltam komolyan.Imádom a lányom,meg halnék érte.Ö az életem.Most múlt 2 éves,hamarosan jön a tesó.Már elöre félek.Segítségem nincsen a férjemen kívül.Ö pedig reggel 6 kor megy és este 6 kor jön.

2010. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia. Én miután hazajöttünk a kórházból első héten azt álmodtam hogy odaadom egy rokonomnak a babát hogy vegye kölcsön egy időre majd megyek érte... Sajnos a kialvatlanság, a fáradtság sokszor eredményez olyen gondolatokat amit aztán megbánunk... De mostmár hiába tiltakozunk:) Kérdezte is a párom hogy vajon meddig van ez így... mondtam neki majd ha férjhez megy a lányunk:D
2010. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!