Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elofordult veletek olyan hogy...

Elofordult veletek olyan hogy akaratotokon kivul azt gondoltatok hogy minek is kellett most ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeretfurdalasom van emiatt,mert nyilvan nem gondoltam komolyan csak valami miatt ideges voltam nagyon.
2010. febr. 9. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, hát ilyen gondolatom nekem is volt az elején, a fiam hasfájós volt 3 hónapos koráig szinte csak ordított szegénykém, én meg mindent kipróbáltam, de a tehetetlenségtől folyamatosan az járt a fejemben, hogy én biza felmondok!:) Most már 16 hónapos törpördög, már "csak" a hisztijével tud kiborítani, bár ezt jobban kezelem és tűröm, mintha fájdalma van. Havonta 1 hétvégét a mamájáéknál van (szombat délutántól vasárnap délutánig), akkor meg megesz a fene hogy mikor jön már haza ismét:))))
2011. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Hát szerintem minden anyának legalább egyszer van ilyen gondolata csak van aki elismeri van aki nem!Én azt mondom mi is emberek vagyuk és nekünk is kellene azért néha pihennünk ami valjuk be egy baba mellett nem mindig lehetséges.

2011. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Eléggé türelmetlen típus vagyok és emiatt sokkal hamarabb "elfáradok a gyereknevelésben", mint sokan mások. Most 16 hónapos a lányom és egy hisztisebb pillanatában mondtam a barátnőmnek, hogy néha úgy érzem, még most sem vagyok minden tekintetben alkalmas a gyerekvállalásra, pedig elég késői gyerek a lányom. Első baba és 39 évesen érkezett közénk. Egyszóval én teljes mértékben megértek mindenkit, akinek néha ilyen gondolatai támadnak, de egyet értek egy előző válaszolóval, hogy ez csak addig elfogadható, amíg nem hatalmasodik el rajtunk ez az érzés.
2011. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Volt nem is egyszer, dühöngtem is, de aztán arra gondolok hogy mennyire vártuk és hogy mennyire kis végtelen valakim van akinek csak rám/nk van szüksége ezen a világon és semmi másra.VAgy hogy mennyire tud hiányozni ha mondjuk elviszik pár órára. íés tényleg ha nekem nincs türelmem hozzá akkor kinek van?
2011. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
persze hogy volt,én is elég türelmetlen típus vagyok és nagyon nehezen viselem ha sír ha hisztizik ha csapkod ha nemet mond stb sajnos ilyen vagyok bármennyire is változni akarok ha felhúz van ilyen gondolatom.sajnos ez van de ettől még imádom a lányomat,nekem nem nagyon van segítségem,mindenhova utánfutóként cipelem,24 órás ügyeletet adok neki férjem maximum nappal segít de keveset van lehetősége erre is.így nekem majd a szeptemberi munkába állásom lesz a kikapcsolódás.2 éves anyuka
2011. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott már, amikor fáradt voltam, hogy milyen jó lenne most, ha reggel addig alhatnék, amíg akarok, nem kellene csinálnom semmit. 13,5 hós kislányom van, de olyan eleven, mint 3 fiú...:) (ezzel nem a fiúkat akartam bántani:)) Mindig olyanon töri a fejét, amit nem szabad vagy veszélyes, annyit pörög, nem tud egy fél pillanatra sem nyugodtan maradni. Néha kibukok tőle, de aztán eszembe jut nekem is, hogy szegénykémet mi választottuk, hogy legyen, nekünk kell rá vigyázni, mi vagyunk a biztonsága. És eszembe jutnak a beteg gyerkőcök is, és arra gondolok, hogy legyen inkább százszor ilyen "rossz", mint hogy valami baja legyen.
2011. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen,az első pár hétben azt gondoltam:

"kellett ez nekem?A régi életemet akarom visszakapni!"

Ráadásul énnekem valahogy az anyaság érzése is később jött,na ettől meg azt éreztem,hogy sz@r anya vagyok!Ettől meg kibuktam,hogy itt van egy egészséges,gyönyörű csöppség én meg nem lehetek ilyen önző dög,hogy az előző életemet akarom vissza kapni!

Nem akarok hazudni de olyan 4-5 hónapos korába éreztem azt,hogy ez nagyon jó dolog ez az anyaság meg,hogy nem csinálnám vissza semmi pénzért stb,pedig ő egyáltalán nem volt hasfájós,sírós,szinte csak aludt egész nap bár még most is jó az alvókája!

Most 11 hónapos de tényleg igaz az,hogy egy nő az anyasággal teljesedik ki!nem is tudja az ember,hogy eddig miért élt???Ez egy igazi feltétel nélküli szeretet és ahogy egy válaszoló írta ez egy tiszta kapcsolat!

IMÁDOOOOOM a fiamat!

2011. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem. :) Nagyon sokat vártunk Rá, minden pillanat ajándék.

Ne hidd hogy ezért elítélek bárkit is ha így gondolja, nagyon kimerítő tud lenni egy kisbaba, főleg ha sírós, folyton nyűgös.

2011. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!