Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka játszunk ha nem alszik?

Éjszaka játszunk ha nem alszik?

Figyelt kérdés
7hónapos a fiam kb 4hónappal gyötrelmes az éjszakánk.Ismerősöm azt mondta hogy játszakvele kicsit(halkan)-nem kiszállva az ágybol. -Utána vissza altatni, mert ők is ezt csinálták és így nem kelt fel azaz éjjel többet.ez jó így?..nem tartom jóvdolognak az éjjeli játszást... Vagy?
2015. febr. 4. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jó dolog. Ezzel csak azt éred el, hogy majd mindig játszani akar. Az éjszaka alvásra való. Pont. Simogasd, altasd vissza, de nehogy játssz vele.
2015. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyszer jatszol vele, akkor onnan mar - kis tulzassal - nincs visszaut. Butasagnak tartom. Az ejszaka alvasra valo. Tarts ki, ha nem sir ne vedd ki, suttogva szolj neki, hogy ott vagy es nyugodjon meg, simogasd meg. Mi ezt csinaljuk kezdetek ota 10 hos fiammal, neha felkel ejjel, de sosem vittuk ki jatszani. Ha sir kiveszem, de ott megdajkalom a kisagy mellett, nem megyunk ki a szobabol. Szerintem semmikepp ne jatssz vele.
2015. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!örülök hogy mások egyet értenek velem...nem tudom mit tegyek az éjszaka miatt óránként kel..és nem tudok mit csinálni vele...4hónapja..miért?
2015. febr. 4. 17:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Eggyik este adtam neki panadolt szirupot hátha a foga fáj ez volt 11kor...utána csak 3órájára kelt ez nekünk már jó..de minden este nem adható neki!?
2015. febr. 4. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
inkább Espumisant adj neki
2015. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugy veszed eszre, hogy fogzas miatt ebred sokszor?


Ne haragudj 3-as, de mi alapjan talaltad ezt ki, hogy adjon neki Espumisant???

2015. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem 3-as, 5-os.
2015. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
És a 7 hónapos gyerekkel 4 hónapja nem voltál orvosnál, aki esetleg javasolt is volna valamit? ? ?
2015. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idiota tanacsot...

Minek vinne orvoshoz? Mert nem alszik ejjel? Konyorgom, kisbaba! Akkor en minden nap vigyem el orvoshoz?

2015. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös 6-osnak:


a 4-es komment alapján, hogy nem oldódott meg az éjszaka

2015. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!