Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset mosolyog?

Keveset mosolyog?

Figyelt kérdés

Babám 3 hónapos múlt és picit aggódom, hogy keveset mosolyog. Persze, ha kedve van, akkor igen, ha beszélünk hozzá, de bolondozni nem lehet vele. Nem csikis, ha felemelem inkább megijed, mintsem kacagna.. Idegenek közül valakire mosolyog azonnal, de valakire sehogy, hiába tesz bármit.

Sokat foglalkozom vele, ezért nem értem. Az első babám egy vigyori manó volt éjjel nappal.

Viszont ő meg ügyesebb mindenben (mozgás) és úgy veszem észre, hogy nyugisabb, szemlélődőbb.

Ez normális, alkati dolog? Nem kéne többet nevetnie?


2015. febr. 9. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A temperamentum veleszületett. Vannak eredendően vidámabb emberek és vannak melankólikusabbak. Önmagában ez nem probléma, maximum nem stand-up humoristaként fog pénzt keresni felnőttként :)
2015. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Ezért van az,hogy nem mindenki egyforma:)

2015. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a nagyobbik lányom. Sokat mosolygott, de olyan igazi babakacajt szinte soha nem hallottam tőle. Most 4 éves, komoly és nagyon okos kislány. Augusztusban született meg a kisebbik lányom, ő egy igazi mosoly Panka! Egész nap nevet, kacag, jókedvű. Érdekes, hogy mióta megvan a kisebbik gyerek is, azóta a nagyobbik is többet nevet. Jó hatással vannak egymásra! Ne aggódj, nem lehet mindenki egyforma!
2015. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lányom is ilyen volt 5 hónaposan kacagott először.Most 11 hónapos van hogy játszik és elneveti magát :) Sokat változott :)Sztem a te babád is. Ja és sokat kell vele nevetni :)
2015. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!