Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mosolyog keveset a babám?

Miért mosolyog keveset a babám?

Figyelt kérdés
Állandóan nevetünk rá,amúgy is vidám család vagyunk.Lányom 9 hós,jókedvű,aktív baba,de már többen is mondták,h keveset mosolyog.Van a közelünkben 2 baba,akiknek elég egy fél szó,máris fülig ér a szájuk.
2010. máj. 26. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene neki állandóan mosolyogni? Szerintem az se normális :)) Lehet, hogy eleve komolyabb a kislányod, de ez nem baj. Ennél vannak az életben sokkal fontosabb dolgok is :))) Egyébként meg az a fontos, hogy szépen fejlődjön, okosodjon, a habitusa meg még változhat :D
2010. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is keveset mosolyog, de neki az apukája eléggé mogorva ember, szóval én ezzel magyarázom. Sőt, ha szólnak hozzá, úgy összeszorítja a száját, hogy alig látszik :))) Komoly kislány, nem baj az :)
2010. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. máj. 26. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez még sokat fog változni.Az én kisfiam 8,5 hónapos.Jó ideig csak ránk mosolygott,aztán már a Nagyszülőkre, közeli rokonokra is.Egy idő után mindenkire, aki szólt hozzá.Ha sorban álltunk valahol,mindig többen is odajöttek, szóltak hozzá, mosolyogtak rá,neki meg fülig ért a szája, boldog-boldogtalanra.2-3 hete ez is változott, most már megválogatja kire mosolyog az idegenek közül.

/Z/

2010. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. Ha idegen jön, vagy a mamák valamelyike akkor bezzeg füli ér a szája.
2010. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő ilyen típus. Nem lesz annyira mosolygós, de ez nem baj. Lehet, hogy esetleg később állandóan vigyorogni fog, de lehet, hogy nem. Emiatt nem kell aggódni. Ha nem mosolyog, nem mosolyog. :) Van ilyen. :)
2010. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komoly, èrtelmes kislány:) szerintem semmi baj ezzel. Elég, ha a közvetlen családtagoknak ad egy pár őszinte mosolyt:)
2010. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Az én babám is 8 hónapos lesz és csak ránk,nagyszülőkre mosolyog.Persze vannak ritka kivételek,akikre egyből dob egy hatalmas mosolyt de Ő érezze is magát nagyon kiváltságosnak.

Szerintem ez nem baj.Mért kellene minden babának állandóan mindenkire mosolyognia.Te sem Én sem teszem.

Szerintem ez természetes.Az a lényeg, hogy aki a közvetlen környezetében van annak örüljön.

Ne aggódj!

2010. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. máj. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!